Selin Ciğerci Takipçilerini Korkuttu! Hastane Odasından Story Paylaşarak Ameliyat Olduğunu Duyurdu!

Aleyna

Haberler

18 Aralık 2020

Selin Ciğerci Takipçilerini Korkuttu! Hastane Odasından Story Paylaşarak Ameliyat Olduğunu Duyurdu!

Sosyal medyanın ünlü fenomeni Selin Ciğerci, kendi adını taşıdığı kozmetik markası için sürekli çalışıyor! Bu yoğun tempo arasında da hastaneye yatıp estetik operasyon geçiren Selin Ciğerci, takipçilerine haber vermeyi ihmal etmedi! Geçtiğimiz günlerde; aşk, aldatma ve boşanma iddialarıyla gündemden düşmemişti Selin Ciğerci ama o günleri çabuk atlattı!

41 Tane Şube Açıyor!

“Selin Beauty” isminde güzellik merkezi açacağını duyuran Selin Ciğerci, bu işine oldukça güveniyor sanırım çünkü bu güzellik merkezlerinden tam tamına 41 tane açmayı hedefliyor! Gerekli izinleri alan Selin Ciğerci, Selin Beauty’lerini hayata geçirmek için gün sayıyor. Yüzlerce kadına istihdam sağlayacak olan Selin Ciğerci’nin güzellik merkezleri heyecanla bekliyoruz!

Güzellik merkezinin yanında, kendi kozmetik ürünlerinin satışını ve tanıtımını yapan Selin Ciğerci hergün takipçilerine; ürünlerini tanıtmayı, kampanyaları hatırlatmayı ihmal etmiyor. Takipçileri tarafından, özellikle krem ve şampuanları çok beğeniliyor. Bu beğeninin farkında olan Selin Ciğerci ise, sık sık takipçileriyle promosyonlar ya da çekilişler düzenliyor!

Kısa Bir Hastane Molası: “Estetik de diyebiliriz ama olmam gerekiyordu”

Instagram fenomenininden, başarılı bir marka sahibi olmaya giden yolda, kendini ve güzelliğini de ihmal etmiyor Selin Ciğerci! Bu kadar işinin arasında, hastaneden bir fotoğraf karesi paylaşarak takipçilerini bilgilendirmeyi unutmadı.

Selin Ciğerci story

Ufak bir estetik operasyon geçirdiği söyleyen güzel fenomen, bu operasyonun gerekli olduğunu söyledi: “Dün bir operasyon geçirdim çok şükür yavaş yavaş kendime geleceğim. Bugün de yarın da hastanede yatacağım. Estetik de diyebiliriz ama olmam gerekiyordu. Allah’ın izniyle toparlanıp geleceğim. Sizi birkaç gün yalnız bırakıcam. Allah’ın izniyle toparlanıp geleceğim, kendinize iyi bakın” açıklamasını yaptı.

Takipçilerini korkutan Selin Ciğerci’nin iyi olduğunu öğrenen kişiler, derin bir oh çekti! Selin Ciğerci’ye geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz, en kısa zamanda tekrardan boncuk gibi dizdiği storylerini bekliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz