İzledikten Sonra Bir Süre Kendinize Gelemeyeceğiniz Yeni Netflix Dizisi: Gözlerinin Ardında! (Ters Köşe Garantisi)

Aleyna

Haberler

24 Şubat 2021

İzledikten Sonra Bir Süre Kendinize Gelemeyeceğiniz Yeni Netflix Dizisi: Gözlerinin Ardında! (Ters Köşe Garantisi)

Netflix, Türkiye’nin en çok abonesi olan dijital platformlarından biri. Bunun en büyük sebebi kesinlikle Netflix’in içerik olarak ve teknik altyapı olarak rakibinin olmaması!

Netflix

Netflix’in Yeni Dizisi!

Denizde kum neyse Netflix’te içerik o. Her yıl onlarca yeni dizi, film, yarışma, program ve belgesele imza atan Netflix; başka yapımların da telifini satın alarak bünyesine eklemeyi ihmal etmiyor. Netflix’in bütün içeriklerine kaliteli diyemeyiz belki ama genel olarak çoğu Netflix içeriğinin kalitesi oldukça yüksek. Her diziden “Dark” kalitesi bekleyemeyiz elbette.

Behind Her Eyes

“Dark” gibisi kolay kolay gelmez. Ancak son günlerde Netflix’te popüler olan ve sosyal mecralarda çok konuşulan bir yapım var. O da “Gözlerinin Ardında” orijinal adıyla “Behind Her Eyes”

İddialı Bir Yapım!

Aynı isimli romandan uyarlama olan bu dizi, şu anlık IMDb’den 7.3 puan almış durumda. Siz bu içeriği okurken dizinin IMDb puanı daha yükselmiş ya da düşmüş olabilir. Biliyorsunuz ki; IMDb puanları çok değişken.

Behind Her Eyes

“Behind Her Eyes” kitabı ilk olarak 2017 yılında İngiliz yazar Sarah Pinborough tarafından yayınlandı. Yayınlandığı tarihte “En çok satanlar” listesinde haftalarca kalan bu kitap; Netflix’in dikkatini çekmiş olacak ki; 4 sene sonra dizi olarak karşımıza çıktı.

Behind Her Eyes

Konusu Dikkat Çekici!

Behind Her Eyes

Netflix tarafından “mini dizi” olarak kurgulanan Behind Her Eyes, sadece 6 bölümden oluşuyor ve her bölüm yaklaşık 45-50 dakika arasında değişiyor. Uzun bir film gibi diyebiliriz. Dizinin başrol oyuncuları ise Simona Brown, Eve Hewson, Tom Bateman ve Robert Aramayo olarak karşımıza çıkıyor.

Behind Her Eyes

Behind Her Eyes’ın konusuna gelecek olarak; Londra’da bekar bir anne olan Louise, psikiyatri kliniğinde haftanın üç günü sekreter olarak çalışıyor ve oğlu Adam’la birlikte yaşıyor. Louise, bir gece arkadaşı Sophie ile eğlenmek için dışarı çıktığında; tesadüf eseri David ile tanışıyor ve birazcık yakınlaşıyorlar. Ertesi gün Louise, yeni patronunun David olduğunu görünce oldukça şaşırıyor.

Behind Her Eyes

O geceyi hiç yaşamamış kabul eden Louise ve David, birlikte çalışmaya devam ederken; Louise, “yanlışlıkla” David’in eşi Adele ile arkadaş oluyor. Louise ve Adele’in bu arkadaşlığı tahmin edemeyecekleri sonuçlar doğurmak üzere! Hayır tabiiki de spoiler vermeyeceğim!

Behind Her Eyes

Ancak bu dizinin sosyal medyada bu kadar popüler olmasının nedeni, final bölümünün son 10 dakikası diyebilirim! Gerçekten dizi bittiğinde “Oha, ben ne izledim şimdi?” diye kendim sorguladım. İsterseniz sosyal medyadan gelen yorumlara bir göz atalım;

Kısaca gerçekten sizi şaşırtacak bir yapım, izleyin izlettirin. Sonra da yorumlarda bana teşekkür edersiniz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz