Dedikodu Kazanı: Çılgın Sedat’ın Gözyaşları, Neslihan Atagül Yurt Dışına Açılıyor, Yıldız Tilbe’nin İsyanı

Aleyna

Dedikodu Kazanı

24 Şubat 2021

Dedikodu Kazanı: Çılgın Sedat’ın Gözyaşları, Neslihan Atagül Yurt Dışına Açılıyor, Yıldız Tilbe’nin İsyanı

Yeni haftayı yarıladık bile! Ancak magazin dünyasında yine sular durulmadı. Pek çok iddianın ve gıybetin havada uçtuğu yeni bir magazin turuna hoş geldiniz. Hazırsanız hep beraber 24 Şubat Çarşamba gününde hızlı bir tur atalım!

1. Çılgın Sedat İsyan Etti!

Çılgın Sedat

Çılgın Sedat’ın önceki gün Beylikdüzü’nde bulunan evinde yangın çıktı. 25 dakikada her şeyini kaybettini söyleyen ünlü şarkıcı bugün sabah saatlerinde Uçankuş TV’nin “Hayatın İçinden” programına bağlanarak gözyaşları içinde isyan etti: “Ailem içerdeyken evi nasıl yakabilirim? Allah size merhamet versin! Kara kalpleriniz açılsın. Reklam için çocuğunu kullananı Allah’a havale ediyorum. Allah büyük, ben sabrediyorum. Bu da benim imtihanım ama bırakın ne olursunuz bize laf atmayın. Allah rızası için. Ben ağlamaktan nefret eden adamım ama tutamıyorum kendimi, bize karışmayız bizi bize bırakın.” Bu arada detaylar için:

2. Hadise’nin O Ses Türkiye Rap Şıklığının Fiyatı Dudak Uçuklattı!

Güzel şarkıcı Hadise Instagram hesabından lüks kıyafetleriyle gözlerimizi şenlendirmeye devam ediyor. Ancak güzel şarkıcının O Ses Türkiye Rap çekimleri için tercih ettiği çizmelerin fiyatı hepimizi çok şaşırttı! Hadise’nin çizmeleri Christian Louboutin markasına ait ve fiyatı tam olarak 25 bin 735 TL. Bu arada detaylar için:

3. Neslihan Atagül Yurt Dışına Açılıyor!

Neslihan Atagül

“Geçirgen Bağırsak Sendromu” rahatsızlığı sebebiyle Sefirin Kızı dizisine veda etmek zorunda kalan Neslihan Atagül, yurt dışına açılıyor! Güney Amerika’da “Hola USA” isimli derginin kapağı olan güzel oyuncu, sevenlerine İspanyolca seslenmeyi de ihmal etmedi. Bu arada detaylar için:

4. Aleyna Tilki’nin Kuyusu mu Kazılıyor?

Aleyna Tilki

Bildiğiniz gibi ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin ilk İngilizce şarkısının teaserı yayınlandı. Ancak Aleyna Tilki istediği desteği göremeyince Instagram’dan isyanını dile getirmişti. Bugün ise ortaya bomba bir iddia atıldı. Twitter’da Aleyna Tilki’nin kuyusunun kazıldığı konuşuluyor: “İnsanlar nelerle uğraşıyor, Aleyna Tilki’nin İngilizce aksiyonu tutmasın diye bir popçu ve menajeri dedikodu yayıyormuş. Şarkı çok kötü olduğu için Dua Lipa kullanmayıp Aleyna’ya vermişmiş. Birileri taht oyunlarını yanlış anlamış.” Bu arada detaylar için:

5. Acun Ilıcalı Exxen’i Savundu!

Acun Ilıcalı Exxen

TV8’in medya patronu Acun Ilıcalı, 1 Ocak’ta dijital platformu Exxen’i hayata geçirdi. Ancak 1 Ocak tarihinden beri eleştirilerin ardı arkası kesilmek bilmedi. Tabii Exxen’in dizileri IMDb tarafından “Türkiye’nin en kötü dizisi” ünvanı alınca; Acun Ilıcalı’ya gelen eleştiriler daha da arttı. Fakat Acun Ilıcalı Exxen’i savundu: “Her zamanki gibi bir hayalle yola çıktık. Bu seferki hayalimiz de çok iyi gidiyor ve bizi mutlu ediyor. 1 ay içinde 1 milyon üyeye ulaşacağımızı düşünüyorum! İnsanların gülmeye ihtiyacı var. Tolga, Hasan Can, şimdi de İbrahim Büyükak geliyor. Mega yıldızlarla yola çıktık” Acun Ilıcalı Hasan Can Kaya’ya ve İbrahim Büyükak’a Mega yıldız mı dedi? Bunu gerçekten dedi mi? Lütfen dememiş olsun! Bu arada detaylar için:

6. Acun Ilıcalı’nın Torunu Göründü!

Acun Ilıcalı'nın kızları ve torunu

Bildiğiniz gibi Acun Ilıcalı’nın en büyük kızı Banu Ilıcalı geçtiğimiz aylarda doğum yapmış ve kızı Begüm’ü kucağına almıştı. Bugün ise küçük Begüm’ün yüzünü ilk defa gördük. Banu Ilıcalı, kardeşi Yasemin ve kızı Begüm’le objektiflere poz verdi! Maşallah size!

7. Yıldız Tilbe Taklitini Yapanlara Sitem Etti!

Yıldız Tilbe

Usta sanatçı Yıldız Tilbe kendisinin ağız şeklini taklit edenlere çok sinirlendi! Küçükken geçirdiği bir kaza sonucu ağızının bu şekilde kaldığını ifade eden Yıldız Tilbe: “Allah onların ağzını açsın ve bildiği gibi bıraksın. Çocukken yüzümün sağ tarafı yandı. Bir deformansyon oldu. Taklidimi yapanları kınıyorum!” açıklamasını yaptı. Ama çok haklısın Yıldız Abla!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz