Dedikodu Kazanı: Şeyma Subaşı’ya Milyarlar Yetmedi, Seren Serengil’in Serkan Kaya’yla Kavgası, Simge Sağın Hastanede!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

22 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Şeyma Subaşı’ya Milyarlar Yetmedi, Seren Serengil’in Serkan Kaya’yla Kavgası, Simge Sağın Hastanede!

Dedikodu kazanı fokurdamaya başladı! Denizde kum, ünlüler camiasında gıybet bitmez. Bakalım 22 Mayıs Cumartesi günü neler yaşanmış? Hazırsanız magazin turu başlıyor.

1. Şeyma Subaşı’nın Şaşırtan Paylaşımı!

Mısırlı sevgilisiyle evlilik hazırlıkları yapmaya devam eden Şeyma Subaşı, bugün Instagram’da oldukça şaşırtıcı bir paylaşım yaptı. Meedo’yu çalışırken videoya çeken Şeyma; “Aşkım benim için daha çok çalış lütfen!” notuyla Instagram’da paylaşım yaptı! Hatta bu videodan sonra “no nazar” temalı bir tütsü bile yaktı.

2. Simge Sağın’dan Aşk Hakkında Şok Sözler!

blank

Güzel şarkıcı Simge Sağın, bugün hem hastanelik oldu hem de Posta gazetesine verdiği röportajla herkesi çok şaşırttı! Besin zehirlenmesi yaşadığı için hastanede tedavi altında tutulan güzel şarkıcı, en fazla iki yıl aşık kalabiliyormuş; “Benim kara sevdam çok uzun sürmüyor; bugüne kadar en çok iki yıl sürdü. O da o sırada ayrı şehirlerde olduğumuz için… Duygularım mesafe sayesinde uzun süre o yükseklikte kaldı. Aşk var ama eni sonu yüzde yüz biten bir şey. Ama aşk bitti diye hop ilişkiyi de bitiremeyiz tabii çünkü onun da sonu gelmez bu sefer…” Bu arada detaylar için:

3. Demet Akalın ve Alişan Influencer Tayfaya Özendi!

blank

Star TV’de 10 aydır sabah programı yapan Demet Akalın ve Alişan, Instagram fenomenlerine özenince ortalık karıştı. Instagram’ın çekiliş kültürüne katılan iki kanka; çekiliş gönderisini paylaştıktan sonra takipçilerinden gelen eleştirilerin hedefi olmaktan kaçamadılar! Bu arada detaylar için:

4. Serkan Kaya ve Seren Serengil Arasında Gerilim Hattı!

blank

Magazin Kraliçemiz Seren Serengil ve Serkan Kaya arasında gerginlik! Geçtiğimiz aylarda düğünde karşılaşan ikili arasında yaşanan sürtüşme bugün sosyal medyaya da sıçradı. Instagram’dan video paylaşan Serkan Kaya, Seren Serengil için; “Bir arkadaş var bana kafayı takmış. Ne iş yaptığını dahi bilmiyorum. Beni ustalarımla kıyaslıyor. Haddini çok aştın S.S.. Senin baban çok kıymetliydi ama öyle bir babadan böyle bir evlat. Ailene karşı belki iyisindir ama sanat camiasına çok gaddarsın. Babandan ötürü gazetelerde ve televizyonlarda yer almışsın ama senin hiçbir fonksiyonun yok. 1-2 tane film çekmişsin ama oyunculuğun berbat.” Seren Serengil ise; “Ben de o esnada canlı yayın yapıyordum bu başka masadan gelip koluma yapışıp sıkmaya başladı. Ben şoke oldum dönüp baktığımda ‘O videoyu kapatacaksın’ dedi. Ben de sen kimsin diye kızdım. Hem kolumu sıktı hem de küfür etti. Sevgilim de yanımdaydı ona bir şey demedim. Düğün sahiplerine gidim bu adamı nasıl düğüne aldıklarını sordum ve benden özür dilediler. Ben de gidip şikayetçi olmamıştım.” Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz