Sosyal Medyada Olay Oldu! Camdaki Kız’ın Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu Öyle Bir Şarkı Söyledi ki…

Aleyna

Haberler

22 Mayıs 2021

Sosyal Medyada Olay Oldu! Camdaki Kız’ın Sedat’ı Feyyaz Şerifoğlu Öyle Bir Şarkı Söyledi ki…

Camdaki Kız ile kariyerinin altın çağını yaşayan Feyyaz Şerifoğlu’ndan oldukça dikkat çeken bir paylaşım geldi. Yakışıklı oyuncu “Kusura Bakma” şarkısıyla herkesi büyüledi.

camdaki kız-feyyaz şerifoğlu

Kanal D’nin iddialı dizilerinden Camdaki Kız, ilk bölümünden beri reyting listelerini altüst etmeye devam ediyor. Başrollerinde Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Devrim Yakut, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Selma Ergeç gibi isimlerin olduğu Camdaki Kız nefes kesen bölümleriyle herkesi ekranlara kilitliyor.

camdaki kız-feyyaz şerifoğlu

Camdaki Kız’ın Sedat karakterine hayat veren Feyyaz Şerifoğlu’nu ilk olarak Kırmızı Oda dizisinde izlemiştik. Can karakteri ile hepimizin kalbinde taht kuran yakışıklı oyuncu, Kırmızı Oda’daki partneri Burcu Biricik ile çok yakışmıştı. Kimyaları epeyce tutan ikili Kırmızı Oda’da sergiledikleri başarılı performansın ardından Camdaki Kız dizisinde tekrar buluştu. Ünlü ikili uyumlu enerjileri ile şu sıralar Türkiye’nin en beğenilen dizi çiftlerinden biri.

Sosyal Medya Yerinden Oynadı

Oyunculuktan önce başarılı bir müzik kariyeri olan Feyyaz Şerifoğlu, O Ses Türkiye yarışmasına katılmıştı. Ardından çıkardığı “Gidene” şarkısı ile sektörün ilgisini çeken başarılı şarkıcı büyük star Ajda Pekkan’ın vokalistliğini yaptı. Aslında tekstil mühendisi olan Şerifoğlu, hem oyunculuğu hem de sesi ile hepimizi büyülüyor.

Yakışıklı oyuncudan oldukça dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü isim, ondan şarkı söylemesini isteyen hayranlarını daha fazla kıramadı. “Kusura Bakma” şarkısını seslendiren Feyyaz Şerifoğlu, “Canlarım o kadar çok mesaj aldım ki sizlerden…Şarkı istiyoruz dediniz ve ben de son zamanlarda dilimden düşürmediğim bir şarkıyı sizler için söyledim #kusurabakma ‘yın bir daha bu kadar uzun süre bekletmeyeceğim sizi. Keyifli dinlemeler” diye de hayranlarına not eklemeyi ihmal etmedi. Genç oyuncunun bu müzik şölenine hem ünlü arkadaşlarından hem de hayranlarından beğeni ve yorum yağdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz