Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in Başrollerinde Olduğu Yargı, “Yargı” Dağıtmaya Devam Ediyor: Zirveye Oturdu!

Aleyna

Haberler

10 Ocak 2022

Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in Başrollerinde Olduğu Yargı, “Yargı” Dağıtmaya Devam Ediyor: Zirveye Oturdu!

2020 ve 2021 yılının dizi sezonunda genellikle Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından uyarlanan dizileri seyrettik, hatta aynı hafta içinde tam 4 uyarlama dram dizisi seyrettiğimiz karanlık günler yaşanmadı değil ancak bu uyarlama furyası eski popülerliğini kaybetmiş gibi görünüyor. 2022 sezonunun yeni kazananı ise Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştığı Yargı dizisi oldu!

Yargı Reytinglerde Zirveye Oturdu!

Farklı senaryosu, kaliteli oyuncu kadrosu ve her hafta seyircinin merakını çekmeyi başaran Yargı dizisi, dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yayınlandığı her hafta Twitter’da TT’lerde olduğunu gördüğümüz Yargı’nın en büyük rakibi ise TRT’nin Teşkilat dizisi. Haftalardır Teşkilat ile yoğun rekabet içinde olan Yargı dizisi dün yayınlanan bölümünde tüm reyting kategorilerinde Teşkilat’ı ezip geçmeyi başardı! Reytinglerde zirveye oturan Yargı’nın bu başarısında Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun uyumu ve oyunculuk yeteneklerinin payı da oldukça büyük.

Sadece Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz değil, diğer oyuncular da Yargı dizisini zirveye taşımayı başarıyor; Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Ayşenil Şamlıoğlu, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Arda Anarat, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Onur Durmaz, Nergis Öztürk, Nilgün Türksever, Başak Gümülcinelioğlu, Pınar Çağlar Gençtürk, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Zeynep Atılgan ve Beren Nur Karadiş.

Dün Akşam Neler Oldu?

9 Ocak tarihinde ekrana gelen Yargı’nın yeni bölümünde ise geceye damgasını vuran Ilgaz’ın istifası oldu. Ceylin’in tutuklanma kararı Ilgaz ve Erguvan ailesini oldukça şaşırtırken, Seda’nın Yekta’ya söylediği sözler dikkatlerden kaçmadı. Dizinin final anında ise Ilgaz’ın Ceylin için savcılık görevinden istifa etmesi Yargı seyircilerini ekran başına kilitlemeyi başardı. Ilgaz’ın verdiği karar sosyal medyada gecenin en çok konuşulan konusu oldu. Kullanıcılar Twitter’da binlerce tweet atarak diziyi TT yapmayı başardı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz