Ortalık Fena Karışacak! Nihat Doğan, Alişan ve Buse Varol’a Demediğini Bırakmadı: “Kötü Kadın…”

Aleyna

Haberler

10 Ocak 2022

Ortalık Fena Karışacak! Nihat Doğan, Alişan ve Buse Varol’a Demediğini Bırakmadı: “Kötü Kadın…”

Flash TV’de yayınlanan “Al Sana Haber” isimli magazin programı, dünyanın en kaotik isimlerini bir araya getirmeyi başardı. Nihat Doğan, Seyhan Soylu ve Bahar Candan’ın yorumcu olduğu programda tansiyon bir an olsun bile düşmüyor. Her an gerginliğin ve tartışmanın olduğu programda bugün oldukça ilginç dakikalar yaşandı. Bildiğiniz gibi sabah saatlerinde Alişan, Beyaz TV’nin kaotik magazin programı Söylemezsem Olmaz’a telefon ile bağlantı ve söylediği sözlerle magazin gündemine bomba gibi düştü.

Programın yorumcularından Arto’nun “Buse dizilerde rol gereği öpüşebilir mi, izin verir misin?” sorusu üzerine Alişan’ın verdiği yanıt herkesi şaşırttı; “Buse öyle biri olmadığı için onunla evlendim, dizilerde öpüşmüş olsaydı evlenmezdim” çıkışıyla hem programdaki yorumcuları hem de bizleri şaşırttı. Bu sözlerin üzerine sosyal medya ikiye bölündü, Alişan’a katılan da vardı katılmayan da ancak Alişan’a en büyük tepki Nihat Doğan’dan geldi.

Nihat Doğan Alişan’a Demediğini Bırakmadı!

Flash TV’de yayınlanan “Al Sana Haber” programında yorumculuk yapan Nihat Doğan, Alişan’ın yaptığı açıklamaya söyledikleriyle herkesi şaşırttı. Alişan’a demediğini bırakmadı; “Alişan ne zaman evlendi, çocuğu ne zaman oldu? Evlendikten 7 ay sonra çocuğu doğdu. Bırakın bu işleri, imam nikahını düğünden bir gün önce Nihat Doğan kıydı!” sözleriyle Buse Varol’un Alişan’la evlenmeden önce hamile kaldığını ve bu yüzden evlendiklerini iddia etti!

Sonrasında da; “Alişan’ı da kınıyorum, Buse de bu söze sessiz kalırsa Buse’yi de kınıyorum. Kendiniz her türlü yalayıp yutuyorsunuz, Esenyurt’tasınız. Ondan sonra ekran önüne gelince de maşallah Diyanet İşleri Başkanı olacaksınız. Ben buradan açıklama yapıyorum Diyanet İşleri Başkanlığına İzzet Yıldızhan’ı, yardımcılığına da Alişan’ı atayın olsun bitsin! Kumar oynarsınız onu yaparsınız, bunu yaparsınız, yalarsınız yutarsınız; iş popülizme gelince ‘karıma onu yaptırmam, bunu yaptırmam’ bırakın bu işleri, kimse zaten sizin karınıza kızınıza meraklı değil! Bergüzar Korel dizilerde öpüşmüyor muydu? Şimdi Bergüzar Korel öpüşünde kötü kadın mı oluyor? Dünyanın da en onurlu namuslu annesi! Halit Ergenç boynuzlu mu oldu şimdi?”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz