Hasan Can Kaya’nın Gizemli Sevgilisi Ortaya Çıktı: “Türkiye’nin en komik adamıyla birlikteyim…”

Aleyna

Haberler

16 Aralık 2020

Hasan Can Kaya’nın Gizemli Sevgilisi Ortaya Çıktı: “Türkiye’nin en komik adamıyla birlikteyim…”

İlişkiler üzerine yaptığı mizahla ünlenen komedyen Hasan Can Kaya’nın aşk hayatı çok merak ediliyordu. Kaya’nın gizemli sevgilisi nihayet ortaya çıktı!

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya, YouTube’da yaptığı “Konuşanlar” programıyla büyük izlenme oranları yakalıyor. Özellikle karantina döneminde büyük başarı yakalayan ve programı trendlerden inmeyen Kaya’nın Harbiye Açık Hava Sahnesi’ndeki gösterisine de 2400 kişi katıldı. Popülerliği arşa çıkan Kaya, elbette Acun Ilıcalı’nın radarına takıldı! “Konuşanlar” yeni yıldan itibaren Ilıcalı’nın yeni dijital platformu EXXEN’de yayınlanacak.

Nedir Bu “Konuşanlar”?

Hasan Can Kaya

Hasan Can Kaya bir süre setlerde çalıştıktan sonra yazarlık ve senaristlik yapmaya başlayan bir isim. 2014’te ise stand-up yapmaya başlıyor ve yolu Cem Yılmaz ile Ata Demirer’i de meşhur eden Leman Kültür sahnesinden geçiyor. Bir süre sonra hayranları oluşmaya başlayan Kaya, artık sadece kendisine proje yazmaya ve komedyenlikle para kazanmaya başlıyor. 2016’da hazırladığı “Konuşanlar” adlı talk show sürekli reddedilince rafa kaldırıyor ama yıllar sonra yönetmen Sultan San’ın gündeme getirmesi ve ısrarcılığı sayesinde “Konuşanlar” başlıyor. Kaya’nın patlama yaptığı ve milyonlarca izlenen “Konuşanlar” projesine vesile olan Sultan San ise programın yönetmeni ve Kaya’nın sevgilisi!

“En komik adamla beraberim”

Hasan Can Kaya

İlişkiler üzerine bir talk show yapan, program konuklarının ilişkilere dair mahrem detayları bile samimiyetle anlattığı “Konuşanlar” şovunun sunucusunun aşk hayatı merak ediliyordu tabi. Sultan San’ın sevgilisinin doğum gününü kutlamasıyla beraber gerçek açığa çıktı. Anladık ki, “Konuşanlar” gerçekten de aşk ile yapılan bir programmış!

Sultan San, “Türkiye’nin en komik adamıyla beraberim” dediği doğum günü kutlamasıyla aşkını ilan etti. Hasan Can Kaya ve Sultan San’a beraber çalışacakları nice başarılı projeler ve mutluluklar diliyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz