Berkay ve Eşi Özlem Ada Şahin Yeni Bir Bebek mi Bekliyor? Bu Video Herkesi Düşündürdü!

Aleyna

Haberler

16 Aralık 2020

Berkay ve Eşi Özlem Ada Şahin Yeni Bir Bebek mi Bekliyor? Bu Video Herkesi Düşündürdü!

Ünlü şarkıcı Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin yeni bir bebek mi bekliyor? Özlem Ada Şahin’in yeni yıl çekilişi ile ilgili paylaştığı videodaki minik göbeği ve hareketleri herkesi merakta bıraktı.

Berkay son zamanlarda sessizliğini koruyor. Geçenlerde Zorlu AVM’de eşiyle birlikte alışveriş yaparken görülmüştü. Son zamanlardaki sessizliği dikkat çektiği için muhabirler de hemen sordular.

Berkay, “Dinleniyorum.” diyerek şu sıralar bir çalışmasının olmadığını ifade etmişti. Ailesiyle vakit geçiriyor anlaşılan. Madem Berkay ailesine odaklandı biz de gözlerimizi onun mutlu ailesine çevirelim!

blank

Berkay’ın bu mutlu evliliğinden iki tane kız çocuğu var! Büyük kızı Arya, küçüğü ise Zeynep Mira. Özlem Ada her fırsatta Instagram’dan paylaşıyor kızlarının fotoğraflarını. Böylece takipçileri de haberdar oluyor onlardan.

Birkaç ay önce Zeynep Mira’nın doğum günüydü. Güzel anneleri de iki tatlı kız kardeşi birlikte paylaştı. “İyi ki doğdun Zeynep Mira. Sizinle birlikte büyüyorum, her gün iyi ki.” notuna bol emoji koyarak bu güzel anı duyurdu takipçilerine.

Şahin ailesi yazı da eğlenerek bol kahkaha ile geçirmişti. Bu mutlu görüntülerinden oluşan bir video hazırlayan Özlem Ada Şahin, eğlenceli videoyu hayranlarıyla paylaştı.

O da neee! Yeni bir bebek haberi mi var!

Özlem Ada Şahin, bu tatlı ailesini Instagram ailesiyle paylaşırken arada çekilişler yapmayı da ihmal etmedi. O da bir Influencer ne de olsa!

Yeni yıl yaklaşırken her yerde gördüğümüz yıl başı çekilişlerinden biri de Özlem Ada Şahin’den geldi. Şahin, bir video hazırlayarak bu çekilişi duyurdu. Ama konumuz çekiliş mi derseniz tabii ki “hayır”!

Özlem Ada Şahin öyle hareketlerde bulundu ki biz de acaba “Yeni bir bebek mi var?” diye düşünmeden edemedik. Giydiği payetli elbisesinden biraz göbeği çıkmıştı Özlem Ada’nın. Videonun sonuna bakarsanız siz de göreceksiniz! Elini bebeğini tutar gibi karnının altına koyunca tam bir hamile pozu oldu.

Üçüncü bir bebek mi var bilmiyoruz henüz. Ama bu tatlı çift böylesi güzel bir haberi yakın zamanda duyurur diye ümit ediyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz