Kader Birliği Yapmışlar! Mehmet Ali Erbil’den Şoke Eden İtiraf: İbrahim Tatlıses Maddi Destek Teklif Etmiş!

Aleyna

Haberler

10 Mayıs 2021

Kader Birliği Yapmışlar! Mehmet Ali Erbil’den Şoke Eden İtiraf: İbrahim Tatlıses Maddi Destek Teklif Etmiş!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz yıldan beri “Kaçış Sendromu” ismi verilen bir hastalıkla mücadele ediyor. Dünyada sadece 80 kişide bulunan bu rahatsızlık Mehmet Ali Erbil’in hayatını bir hayli etkiledi, hatta ölümle burun buruna geldi!

Her defasında kızı ve damadının yardımları sayesinde hayatta olduğunu söyleyen Mehmet Ali Erbil, yakın zaman sonra kendisiyle özdeşleşen “Çarkıfelek” yarışmasıyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor! Bugün ise Sabah Gazetesinden Tuğba Kalçık’a konuşan Mehmet Ali Erbil herkesi şaşırtacak açıklamalarda bulundu. Meğerse hastalandığı zaman “kader birliği yaptık” dediği İbrahim Tatlıses ünlü şovmenin tedavisi maddi destekte bulunmayı teklif etmiş!

blank

Mehmet Ali Erbil’den Şok Açıklamalar!

İlk olarak Koronavirüs pandemisini herkes gibi evinde geçirdiğini anlatıyor Mehmet Ali Erbil; “Evdeyim, evde kalmak gerekiyor zaten. Allah’a şükür evde benimle ilgilenen insanlar var. Daha ne isteyeyim? Normalde de çok gezmiyordum. Dışarıya sadece hastane için çıkıyordum, şimdi de öyle. Ayda bir damar yolundan ilaç almam gerekiyor. İki aşım da yapıldı. Sağlığım yerinde, sadece hâlâ yürüme zorluğum var.”

blank

Mehmet Ali Erbil, Tuğba Kalçık’ın “Hayatınızda en çok neyin eksikliğini hissediyorsunuz?” sorusuna ise ekranlarda olmayı yanıtını veriyor; “Yıllarca her gün televizyonda canlı yayın yapıyordum. Şimdi dönüp baktığımda o günleri özlüyorum. Benim gibi hiperaktif biri için kolay değil. Farklı bir formatta yarışma sunuyordum, doğaçlama yapıyordum her şeyi. Türk halkında çok kredim var. O zamanlar yaptığım esprililerimi tolere ediyorlardı. Bu krediyi herkese vermez halkımız.”

blank

Allah’a İnancı Artmış!

Mehmet Ali Erbil hastalandıktan sonra Allah’a inancı daha çok artmış ve hacca gitmek istiyormuş; “Maneviyatımı derinden etkiledi yaşadıklarım. Yoğun bakımdayken damadım başımda dua ediyordu. Ben de bilmediğim duaları tekrar ediyordum. Yaşadığım bu hastalık süreciyle tekrar Allah’a bağlandım. Hastalık öncesi bağım zayıftı. Şimdi inancım çok kuvvetlendi. Yaşadığım her şey kader. Kimin aklına gelirdi benim gibi hareketli bir adamın bu duruma düşeceği. İnançlı şekilde dik durup bunun da üstesinden geleceğimi düşünüyorum. Sık sık türbeleri ziyarete gidiyorum. Dua ediyorum gittiğim türbelerde. En son Bursa’ya gittim mesela. İnsanlar beni görünce büyük ilgi gösterdi.”

blank

Geçmiş yıllarda bir dönemki sevgilisi Nefise Karatay ile çektirdikleri o fotoğraflar için çok pişmanlık duyduğunu dile getiriyor Mehmet Ali Erbil; “Çok geride kaldı o ilişki. Şimdi evlendi, hep mutlu olsun isterim. O fotoğraflardan dolayı kendimi çok suçlu hissettim. O fotoğrafların çekilmesinde çok sorumluluğum var. Yurt dışında çiftler böyle fotoğraflar çektiriyordu o yıllarda. Biz de Türkiye’de yapalım demiştik. Ama büyük pişmanlık yaşadım. Ben o fotoğrafları Nefise ile evleneceğim diye çektirmiştim. Evlenmeyeceğimizi hiç düşünmemiştim ki. Zaten evlenmeyi düşünmediğim bir kadını öyle göstermeyi asla istemem. Büyük hataydı o fotoğrafları çektirmek.” Ayrıca Nefise Karatay’ın çok vefalı bir kadın olduğundan da bahsetmeden duramıyor; “Nefise çok hayırlı bir insandır. Beni değil de kızım Sezin’i aramış, onunla konuşmuş. O vefalıdır, Allah onu hep mutlu etsin.”

blank

İbrahim Tatlıses’ten Jest!

blank

Tuğba Kalçık, Mehmet Ali Erbil’e Serdar Ortaç ve İbrahim Tatlıses’i sorunca, ünlü şovmen kader birliği yaptıklarını ve İbrahim Tatlıses’in tedavi masraflarını üstlenmek istediğini itiraf ediyor: “Onlarla kader birliği yaptık. İbrahim hiç beni yalnız bırakmadı. En son hastalandığımda İzmir’den geldi. Vurulduğunda hastaneye gitmiştim hemen, basına görünmeden başında durup eve dönmüştüm. Bu onu çok etkilemiş. Hastalandığımda ‘Bir şeye ihtiyacın var mı?’ diye hep sordu. Maddi yardım teklifinde bulundu.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz