Geçtiğimiz Hafta Hülya Avşar’dan “Şaplak” Yiyen Serkay Tütüncü’den Güzel Oyuncuya Övgü Dolu Sözler: “En Güzel…”

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

Geçtiğimiz Hafta Hülya Avşar’dan “Şaplak” Yiyen Serkay Tütüncü’den Güzel Oyuncuya Övgü Dolu Sözler: “En Güzel…”

Fox TV’de ekranlara gelen Masumiyet dizisi, kısa sürede seyircilerin sevgisini kazanmayı başardı! Özellikle Kanal D’nin Sadakatsiz dizisine benzetilen Masumiyet, Sadakatsiz’le aynı gün ekranlara geliyor. İki dizi arasında kıyasıya bir rekabet yaşanırken; kameralar kapanınca ortalık şenlik alanına dönüyor!

Masumiyet

Masumiyet Çok Sevildi!

Özellikle de Masumiyet dizisinin kötü çocuğu Serkay Tütüncü, her defasında Hülya Avşar’a olan hayranlığını belli etmekten geri durmuyor. Zaten dizide de; Hülya Avşar’ı, Serkay Tütüncü’nün annesi olarak görüyoruz. Geçtiğimiz haftalarda Hülya Avşar’ın kendisine “şaplak” atmasını isteyen Serkay Tütüncü, bu kez de güzel oyuncuya övgüler yağdırmayı ihmal etmedi!

Serkay Tütüncü

Fox’un yeni başlayan dizisi Masumiyet, henüz birkaç bölümdür yayında olmasına rağmen kısa sürede kendisini izleyicilere sevdirmeyi başardı. Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı senaryosuyla bomba gibi başlayan Masumiyet, yayınlandığı gün reytinglerde yapımcıların yüzünü güldürmeyi başarıyor. Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın başrollerde olduğu dizi, sık sık Sadakatsiz ile kıyaslanıyor! Bakalım ilerleyen zamanlarda hangi dizi galip gelecek?

Masumiyet

Serkay Tütüncü’nün Hülya Avşar Zaafı!

Masumiyet dizisinde kaos, entrika ve aksiyon son hızda devam ederken; kameralar kapanınca ortalık panayır yerine dönüyor! Birbirleriyle iyi anlaşan oyuncular, set arkasında da oldukça eğleniyor. Geçtiğimiz gün Deniz Işın’la Tiktok videosu çeken Serkay Tütüncü, ufak bir linç yemiş olsa da; kendisini linç edenlere haddini bildirmeyi ihmal etmedi! Bu arada detaylar için:

Bugün ise Serkay Tütüncü, Hülya Avşar’la bir fotoğrafını paylaşarak; güzel oyuncuya methiyeler düzmeyi ihmal etmedi! Hatta Her fırsatta Hülya Avşar’a takılan ve sevgisini belli eden Serkay Tütüncü, bugün “Yeşilçamın en güzel mavisine bakıyorumdur” notuyla bir story paylaştı. Zaten dizide anne oğulu canlandıran Hülya Avşar ve Serkay Tütüncü, set arkasında da birbirleriyle iyi anlaşıyor!

blank
Benzer Haberler

Cenk 23 Mart 2021

Deniz çakır olmamalıydı, serkayı survivorda sevmiyordum ama bu role cuk diye oturmuş. Dizide deniz çakır dışındaki oyunculuklar çok iyi. Deniz çakırda iyi oynuyor ama malum olayları oyunculuğunun önüne geçiyor antipatik biri

Yorum Yaz