Çığlıklar Havada Uçuştu! Cam Tavanlar’dan Rol Arkadaşı Bensu Soral’a Öyle Bir Şey Yaptı ki…

Aleyna

Haberler

7 Temmuz 2021

Çığlıklar Havada Uçuştu! Cam Tavanlar’dan Rol Arkadaşı Bensu Soral’a Öyle Bir Şey Yaptı ki…

Cam Tavanlar dizisi hayatımıza bomba gibi girdi. Yaz mevsimine heyecan katmayı başaran dizi, yayınlanan 4 bölümü ile reyting listelerini alt-üst etti.

Cam Tavanlar Çok Seviliyor

Yapımcılığını Ojo Picteures’ın üstlendiği Cam Tavanlar’ın yönetmen koltuğunda Fehmi Öztürk oturuyor. Fenomen dizinin senaryosu ise Meriç Acemi tarafından kaleme alınıyor. Kadınların iş hayatında karşılaştığı haksızlıklara ve zorluklara değinen dizi, farklı konusu ile geniş bir izleyici kitlesine hitap ediyor.

blank

Hal böyle olunca özellikle de başrolleri paylaşan Kubilay Aka ve Bensu Soral, sosyal medya kullanıcıları tarafından oldukça merak ediliyor. Ünlü isimlerin sosyal medya hesapları hayranları tarafından yakın takipte tutuluyor. Oyuncuların paylaşımları, adeta dört gözle bekleniyor.

Dizi Ekibi Durmadan Çalışıyor

blank

Cam Tavanlar oyuncuları, beğenilen dizinin her hafta en iyi şekilde ekrana gelebilmesi için çok çalışıyor. Kimi zaman sabahlara kadar sette kalan oyuncular, bazen de açlıkla sınanıyor. Bensu Soral’ın dün yatığı paylaşım, bu zorluklara en iyi örneklerden biri oldu.

blank

Ekmek arası börekle beslenen güzel oyuncunun aç halleri ekip arkadaşlarını kahlahaya boğdu. Açlığına ve ekmek arası börek yemesine rağmen mutlu olduğu her halinden belli olan Bensu Soral, bu konuda hiç şikayet etmedi.

Eğlenceleri de Bitmiyor

blank

Elbette çekimler yalnızca zorluklarla geçmiyor. Zaman zaman kısa boşluklar bulan Cam Tavanlar oyuncuarı, eğlenmek için de fırsat yaratıyor. Bensu Soral’ın bugünkü paylaşımı bu eğlenceli anların en iyi örneklerinden biriydi. Dizide Lujuria’nın yer sahibi Süreyye karakterine hayat veren Hatice Aslan ve Leyla karakterini canlandıran Bensu Soral o anlarda çocuklar gibi şendi.

Çekimlerin gerçekleştirildiği alanda küçük bir park keşfeden iki oyuncu, koşarak oyuncaklara doğru ilerledi. Tahterevalliye binen Hatice Aslan ve Bensu Soral’ın keyif çığlıkları seti inletti. Rol arkadaşı Hatice Aslan, Bensu Soral’ın ayaklarını adeta yerden kesti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz