Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk Arasında Çıkan Yasak Aşk İddialarına Neslihan Atagül’den Yanıt Gecikmedi: “Durun…”

Aleyna

Haberler

14 Temmuz 2021

Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk Arasında Çıkan Yasak Aşk İddialarına Neslihan Atagül’den Yanıt Gecikmedi: “Durun…”

Güzel oyuncu Neslihan Atagül ve eşi Kadir Doğulu binlerce kişinin favori çiftlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Birbirlerine aşk dolu bakan çiftimiz, evliliklerinin ilk yılında bazı sorunlar yaşamış olsa da; kısa sürede bu sorunlarını aşarak evliliklerini devam ettirmeyi bildiler. Ancak dün ortaya çıkan bir video tüm bu peri masalını bitirebilecek kapasitedeydi! Serra Arıtürk’le Aşkın Tarifi isimli dizide başrol olarak yer alan Kadir Doğulu’nun partnerine aşk dolu bakışları tüm sosyal medya kullancılarını rahatsız etti.

O Bakış Ortalığı Karıştırdı!

Aşkın Tarifi dizisinin tanıtımı için birlikte video çeken Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk’ün birbirlerine bakışları, flörtöz tavırları herkesin dikkatini cezbetti. Kısa süre içinde Instagram magazincileri arasında viral olmayı başaran bu video, beraberinde pek çok tartışmayı ve eleştiriye de getirmiş oldu. Her daim Neslihan Atagül’e olan aşkından bahseden ve eşini kendinden bile sakındığını dile getiren Kadir Doğulu’nun dizideki partneri Serra Arıtürk’e aşkla bakması pek çok kişiyi rahatsız etti.

blank

Daha öncesinde Aşk’ı; “Aşk, önüne duvar da engel de çıksa onu zevkle, neşeyle aşabilme hali benim için. Sembol benim hayatımda çok önemli. Bunu anlatıma geçirmek istedim. “Aşkın ‘a’sı akıl” dedim. Aşkta akıl yokmuş gibi duruyor ama aslında gönlüne düşen her şeyi yaptıran aklın. O akıl da şuursuz olmaz, o yüzden aşkın ‘ş’si şuur. ‘K’si de karine; sembol, belirme, hafıza gibi birçok anlamı var. Yaşadıklarını, gelecekte aşkın ihtiyacı olanları canlı tutabilecek bir hafızaya da sahip olursan, bu aşkın ufak bir formülü gibi geliyor.” sözleriyle anlatan Kadir Doğulu’nun bu bakışlarından sonra pek çok kişi Neslihan Atagül’ün bu videoya nasıl bir tepki verdiğini merak etmeye başladı.

Neslihan’ın Tepkisi Herkesi Şaşırttı!

Ancak Neslihan Atagül’den bu konuya ilişkin jet bir yanıt geldi. Serra Arıtürk ve Kadir Doğulu arasında çıkan “yasak aşk” iddialarına “Durun, biraz güleceğim!” diyerek yanıt veren Neslihan Atagül, bugün Instagram hesabından kahkahalar attığı fotoğrafları paylaştı. Anlaşılan o video gerçekten de Aşkın Tarifi dizinin reklam ve PR çalışması içinmiş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz