Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik Sinirlerine Hakim Olamadı! Sosyal Medyada İsyan Etti: “Öfkemi Nereye Nasıl…”

Aleyna

Haberler

14 Temmuz 2021

Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik Sinirlerine Hakim Olamadı! Sosyal Medyada İsyan Etti: “Öfkemi Nereye Nasıl…”

Camdaki Kız’ın güzeller güzeli oyuncusu Burcu Biricik, adeta kariyerinin zirvesini yaşıyor. 2011 yılından beri televizyonda gördüğümüz güzel oyuncu şu sıralar Camdaki Kız dizisinde canlandırdığı Nalan karakteri ile izleyenleri büyülüyor.

2021 Burcu Biricik İçin Altın Yıl Oldu

İlk olarak Ustura Kemal dizisinin yan rolünde izlediğimiz Burcu Biricik, ilk başrol deneyimini 2013-2014 yılları arasında Beni Böyle Sev adlı dizide canlandırdığı Seda karakteri ile yaşadı. Ardından birçok dizi ve filmde yer alan yetenekli oyuncu için 2021 adeta altın yıl oldu.

blank

Yıllardır televizyonda standart bir karakter olarak izlediğimiz Burcu Biricik, kendisini kanıtlama şansını Tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi ile yakaladı. Boncuk karakteri ile diziye dahil olan oyuncunun partneri ise ilk kez Kırmızı Oda ile kamera karşısına geçen Feyyaz Şerifoğlu oldu.

blank

Burcu Biricik öyle bir oyunculuk sergiledi ki izleyenlerin ağzı açık kaldı. Bu performanstan sonra güzel oyuncuya üst üste teklifler yapmaya başladı. Netflix için çekilen Fatma dizisinde de başrol olarak yer alan güzel oyuncu bu rol ile başarısını ikiye katladı.

Kırmızı Oda’dan Sonra Camdaki Kız Teklifi Geldi

blank

Kırmızı Oda’da rol aldığı sürece, Burcu Biricik’in partneri Feyyaz Şerifoğlu ile olan uyumu da bir hayli dikkat çekti. Çift öyle beğenildi ki, Kırmızı Oda’nın hemen ardından Camdaki Kız’da oynamaları için iki oyuncuya da teklif gitti. Teklifi geri çevirmeyen Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu, izleyenleri adeta büyüledi.

Burcu Biricik Sakin Bir Hayat Sürüyor

blank

2016 yılında Emre Yetkin ile evlenen Burcu Biricik, televizyon dışında gözlerden uzak ve sansasyonsuz bir hayat sürüyor. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan güzel oyuncu, toplumsal konularla yakından ilgileniyor, hatta zaman zaman sosyal medyada tepkisini ortaya koyuyor.

Instagram Hesabında Toplumsal Olaylara Tepki Gösteriyor

blank

Burcu Biricik bugün de instagram hesabında tepki dolu bir paylaşım yaptı. Tuz Gölü’nde ölen flamingoların resmini paylaşan oyuncu resmen sinir krizi geçirdi. Paylaşımına eklediği ” Ya öfkemi nereye, nasıl kusacacağımı bilmiyorum artık!” notu ile kızgınlığını belli eden güzel oyuncu Tuz Gölü’nü besleyen su kaynaklarının farklı şekilde yönendirilmesine böyle tepki gösterdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz