Kardeşlerim’in Harikası Gözde Türker Dünyaevine Giriyor: O Kına Gecesi Peşindeyken Sevgilisi Bakın Ne Derdindeydi?

Aleyna

Haberler

14 Temmuz 2021

Kardeşlerim’in Harikası Gözde Türker Dünyaevine Giriyor: O Kına Gecesi Peşindeyken Sevgilisi Bakın Ne Derdindeydi?

Kardeşlerim dizisinin sevilen isimlerinden Gözde Türker, dizide öyle bir performans sergiledi ki, kısa sürede herkesin merak ettiği isim haline geldi. Güzel oyuncu dün beklenen haberi verdi; pandemi sebebiyle ertelenen düğün nihayet gerçekleşiyor!

Kardeşlerim Dizisi Genç Oyunculara Büyük Şans Oldu

Kardeşlerim dizisi hayatımıza bomba gibi girdi. İlk bölümünden itibaren izlenme rekorları kıran dizi konusu kadar oyuncu kadrosu ile de mest etti. Özellikle genç oyuncuları kadroya alarak onlara kendini gösterme imkanı tanıyan Kardeşlerim’in yapım ekibi belli ki bu karardan hiç pişmanlık duymadı.

Gözde Türker O Şansı En İyi Şekilde Kullananlardan!

blank

Genç ve yetenekli oyuncular ortaya öyle bir iş çıkardı ki seyirci izlemeye doyamadı. Hal böyle olunca dizinin oyuncuları sosyal medyada en çok takip edilen isimlerin başında yer aldı. O oyunculardan biri de Harika karakterine hayat veren Gözde Türker’di.

blank

Rolünü çok sevdiğini her fırsatta söyleyen Türker, Harika’nın kötü karakterinin altında aslında birçok travma yattığını ve oyuncu olarak bu travmaları benimseyip seyirciye yansıtmaya çalıştığını belirtti. Bu sebeple Harika’nın da izleyiciler tarafından çok sevildiğini söyleyen Gözde Türker, yaptığı işten ve canlandırdığı rolden son derece memnun olduğunu ekledi.

Beklenen Evlilik Nihayet Gerçekleşiyor

blank

Geçtiğimiz aylarda sevgilisi Anıl Güler ile nişanlanan Gözde Türker, evliliğin uzun süredir gündemlerinde olduğundan ancak pandemi sebebiyle ertelemek zorunda kaldıklarından bahsetmişti. Türker’in dünkü paylaşımları ise müjdeli haberi verdi! Anıl Güler ve Gözde Türker çiftinin dört gözle bekledikleri gün nihayet gelip çattı.

blank

Gözde Türker dün ailesi ve arkadaşları ile Büyük Ada’daki bir Butik Otelde kına gecesi düzenledi. Beyaz elbisesi ile göz kamaştıran güzel oyuncu dansı ile de herkesi büyüledi. Paylaşımlardan anlaşıldığı kadarıyla kına gecesi kadınlar arasında düzenlendi.

Biri Kına Gecesi Diğeri Mevzu Peşindeydi!

blank

Güzel oyuncu gecenin keyfini çıkartırken sevgilisi Anıl Güler ise bambaşka şeyler peşindeydi. Bir arkadaşını iş yerinde ziyaret eden Anıl Güler, o anları “Mevzu varsa gidilir” notu ile sosyal medya hesabında paylaştı. Güler’in bu paylaşımı kafaları karıştırdı. Müstakbel eşi kına gecesi düzenlemişken o hangi mevzunun peşindeydi?

blank

Umuyoruz ki bu paylaşım, güzel oyuncu Gözde Türker ile müstakbel eşi Anıl Güler arasında bir krize sebep olmaz ve düğün umdukları gibi gerçekleşir. Genç çiftin mutluluğunun daim olmasını dileriz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz