Yeni Aşkıyla Gündemden Düşmeyen Hadise Sonunda İsyan Bayrağını Çekti! Daha Fazla Susamadı: “Sana Ne!”

Aleyna

Haberler

14 Temmuz 2021

Yeni Aşkıyla Gündemden Düşmeyen Hadise Sonunda İsyan Bayrağını Çekti! Daha Fazla Susamadı: “Sana Ne!”

Son günlerde Mehmet Dinçerler ile birlikte aşk yaşadığı iddia edilen Hadise, Instagram hesabından yayınladığı bir açıklama ile hem isyan etti hem de Gülşen’e desteğini gösterdi. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Gülşen’in sahne alırken giydiği kıyafet sosyal medyada ve basında büyük olay oldu!

Gülşen Açıklama Yapmak Zorunda Kaldı!

Giydiği kıyafetten sonra sosyal medyada eleştiri okları olmaktan kaçamayan Gülşen’e pek çok kişiden destek geldi. Ancak olayların bu derece büyümesine anlam veremeyen Gülşen, Instagram hesabından bir açıklama yayınladı; “Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, bir çok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu. Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve varolmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi.”

“Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye.. Bugün toplum olarak geldiğimiz noktada bunu hatırlatmak durumunda kalmış olmak inanılmaz iç acıtıcı. Ama ben bilhassa, bana kalbi ve aklıyla eşlik edenlere, umut diyenlere, nefes kabul edenlere sımsıkı sarılıyorum ve teşekkür ediyorum. Öyle hayat doluyuz ki yok ettiklerini düşündükçe kök salıyoruz.” Gülşen’in bu açıklamasından sonra eleştiriler birden bire destek mesajlarına döndü!

blank

Hadise’den Gülşen’e Tam Destek!

blank

Gülşen’i destekleyen kişilerden biri de Hadise oldu. Güzel şarkıcı meslektaşına destek olmak için Instagram storylerinden; “Bir sahne kıyafeti için hala bu kadar tuhaf ve hadsiz yorumlar yapılıyor mu? Yapılıyormuş 🙂 Komik… Bizi durdurmaya hiçbirinizin gücü yetmez. Ahlaksızlık bizim giydiğimiz kıyafetlerde değil, sizin kafanızda. Hiç kimse bir kıyafeti beğenmek zorunda değil. Çok seksi, çok abartılı bulursunuz bu ayrı, herkesin fikri var ve hepimiz özgürce yorumumuzu yapabiliriz AMA hiç kimse bir kadının kıyafetine bel altı yorumlar yapamaz, bir kadını anneliği ile yaşıyla rencide edemez, ezemez. Hiçbir erkek sanatçının kıyafetlerini acımasızca yorumladığınıZı, başlık attığınızı göremiyoruz. Ve hepimiz biliyoruz ki erkek sanatçıların çoğu biz kadınlar kadar özenmeden çıkıyor sahneye! Buradan benim, Gülşen’in ve diğer kadın sanatçı arkadaşlarımın sahne kostümlerini hadsizce yorumlayanlara söyleyeceğim tek bir cümlem var. SANA NE? :)”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz