Öpüşürken Yakalandılar: Dizilerinden Bakın Neden Kovuldular? Bensu Soral, Gonca Vuslateri, Deniz Çakır ve…

Aleyna

Haberler

22 Haziran 2021

Öpüşürken Yakalandılar: Dizilerinden Bakın Neden Kovuldular? Bensu Soral, Gonca Vuslateri, Deniz Çakır ve…

Dizilerin sevilen karakterlerine hayat veren oyuncuların bir anda diziden bir ölüm ya da başka bir senaryo değişikliği ile ayrılmaları ve yerlerine başkalarının gelmeleri sıkça rastlanılan bir olay. Kimi zaman dizinin bitmesine dahi neden olabilen bu ayrılma hikayeleri ise çoğu zaman oldukça aksiyonlu ve sansasyonel olabiliyor. İşte ayrılmalara neden olan kavgalar, çekişmeler ve türlü türlü gıybetler!

Muğla’nın Huzuru Daha Önemli!

su kutlu Güzel Köylü

Bi Fikir adlı YouTube kanalına göre; Muğla’da çekilen Güzel Köylü dizisinin oyuncularından Su Kutlu’nun ayrılığı da oldukça sansasyonel. Kutlu’nun Muğla’da gittiği bir barda çıkardığı olay üzerine dizinin yönetmeninin “Benim için Muğla’nın huzuru bir kişiden daha önemli” diyerek oyuncu ile bütün ilişkiyi sonlandırdığı iddia edilmişti.

Bensu Soral ve Çağatay Ulusoy mu?

bensu soral içerdekiler

Erken final yapan ve herkesi şaşırtan İçerdekiler dizisinin bitiş nedeni için Bensu Soral ve rol arkadaşı Çağatay Ulusoy’un tartışmaları yönünde iddialar atılmıştı. Ama Bensu Soral bu iddiaların asılsız olduğunu ve bunu öncesinden bildiğini söylemişti.

Yaprak Dökümü’nün Şevket’i Ali Rıza’nın Bitmeyen Çilesi

caner kurtaran yaprak dökümü

Yaprak Dökümü’nün Ali Rıza Efendisi’nin çilesi bitmek bilmiyordu. Dizide Ali Rıza Bey’in tek oğlu olan Şevket rolündeki Caner Kurtaran uyuşturucu nedeniyle sürekli gözaltına alındığı ve çekimler sırasındaki sorumsuzlukları nedeniyle diziden çıkarıldığı iddialar arasındaydı.

Gonca Vulateri Can Yaman İddiası

gonca vuslateri

Yine Bi Fikir YouTube kanalına göre; Gonca Vuslateri ise Gönül İşleri dizisinin seti esnasında karavanda rol arkadaşı Can Yaman’la öpüşürken yakalandığı iddia edilmiş bir süre sonra da reyting getirmediği gerekçesi ile diziden çıkartılmış.

Suşi, Kebap Derken İşinden Olmuş

selin demiratar

Adanalı dizisinin oyuncularından Selin Demiratar ise iddialara göre oyuncunun tuhaf ve aşırı istekleri yüzünden diziden çıkartılmış. Yapım ekibine göre istenen performansı sergileyemeyip bir de üstüne sabah akşam suşi ve kepap istemesi, çekim yerlerini beğenmemesi gibi nedenler oyuncunun işine mal olmuş. Hatta yapımcılar sadece “Haftaya seni öldürüyoruz” diye oyuncunun diziden çıkartılacağını bildirince Demiratar çıkmamak için yapım ekibinden özür de dilemiş, ama nafile.

Deniz Çakır Bir Anda Diziden Çıktı

deniz çakır eşkiya dünyaya hükümdar olmaz

Efsanevi dizi Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz’ın oyuncularından birisi olan Deniz Çakır ise yönetmen tarafından çıkartılmıştı. Oyuncu EDHO’nun ardından Masumiyet’e geçiş yapmıştı.

Leyla ile Mecnun’da Şiddet Vakası

ushan çakıroğlu

Milliyet Magazin’den bir habere göre ise bir zamanların Leyla ile Mecnun ekibindeki Ezgi Asaroğlu’na şiddet uygulayan Ushan Çakır’ın dizi ile ilişkisi anında kesilmişti. Ancak akabinde Asaroğlu’nun meseleyi farklı magazinsel boyutlara çekmesinden dolayı ekip onunla da yolları ayırma kararı almıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz