Kafalar Pırıl Pırıl! Demet Akalın ve Arto ABD’de Buluştu: “Yeni göz rengim…”

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Kafalar Pırıl Pırıl! Demet Akalın ve Arto ABD’de Buluştu: “Yeni göz rengim…”

Programı biter bitmez ABD’nin yolunu tutan Demet Akalın, konser vereceğini söylemişti. Şimdilik, onun dışında her şeyi yapıyor! Bu kez de Arto’yla buluşan Demet Akalın’ın paylaşımları takipçilerini çok güldürdü.

Demet Akalın

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, kankası Alişan’la birlikte sunduğu “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programının bitişinin hüsranını yaşıyor. Gelecek sezon yerine Seda Sayan’ın geçeceğini öğrenen Demet Akalın, sosyal medyada Seda Sayan’a demediğini bırakmadı. Kavga daha soğumadan da yeni projeleri için ABD’nin yolunu tuttu. Bir yıldır konser verememekten şikayet eden Demet Akalın, yine sıkıntı yaşamamak için ABD’de konserler ayarladı. Mutlu haberi sosyal medyadan duyuran ünlü şarkıcı, birkaç gün önce ABD’ye uçtu ama henüz konser vermedi. Gider gitmez kendisini alışverişe vurması ve söyledikleri hala konuşuluyor!

Demet Akalın

Alışveriş hevesinden hala kurtulamayan Demet Akalın, sezonun yorgunluğunu New York sokaklarında dolaşarak da atmaya başladı. Büyük bir hevesle gezdiği her yeri paylaşan ünlü şarkıcı, ABD’nin aşılama politikasını da paylaşarak “sosyal mesaj” vermeyi es geçmedi. Ama bugün sosyal mesaja kısa bir ara verdi, onun yerine eğlenceye tam gaz devam etti!

“Yeni göz rengim…”

Arto

Sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”ın sunucularından Arto, Demet Akalın’la ABD’de buluşacağını söylemişti. Öyle de oldu! İkili, bir arkadaşlarıyla birlikte New York sokaklarının altını üstüne getirdi. Filtreli bir video paylaşan Arto, “Yeni göz rengim… Yeni saçlarım…” diyerek herkesi gülmekten kırdı geçirdi! Demet Akalın’ın sürekli reklamını yaptığı kuaförüne gönderme yapmayı da ihmal etmedi. “Look at me” diyerek kendilerine sokakları gezdiren şoföre laf atması ise hayli anlamsız oldu!

Bu ikilinin maceralarının bu video ile sınırlı kalmayacağına eminiz. Demet Akalın ve Arto’nun New York maceralarından daha çok paylaşım göreceğiz gibi duruyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz