Kerimcan Durmaz’ı Görünce Çıldırdı! Erkan Petekkaya’dan Acun Ilıcalı’ya Ağır Sözler: “Ahlak yoksunu…”

Aleyna

Haberler

5 Haziran 2021

Kerimcan Durmaz’ı Görünce Çıldırdı! Erkan Petekkaya’dan Acun Ilıcalı’ya Ağır Sözler: “Ahlak yoksunu…”

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya, dün gece Instagram hesabında Acun Ilıcalı ve Kerimcan Durmaz hakkında şok eden sözler paylaştı. Paylaşımı sabah hemen silen Petekkaya, henüz bir açıklama yapmadı.

Erkan Petekkaya

Başarılı oyuncu Erkan Petekkaya, uzun bir süredir “Kırmızı Oda” dizisinde Sadi karakterini oynuyor. TV8’de yayınlanan ve bir psikiyatri kliniğinde geçen dizi, konuk oyuncuların hikayeleri üzerinden dönüyor. Erkan Petekkaya da konuk oyunculuk rekorunu kırmak üzere, başarılı performansıyla çok beğenilen oyuncu dizinin neredeyse başrolüne dönüştü! Ancak dün TV8’in sahibi Acun Ilıcalı için çok ağır sözler sarf etti!

“Utanıyorum senin kanalında olduğum için”

NR1 Müzik Ödülleri dün gece TV8’de yayınlandı. Kerimcan Durmaz da “Peşimde” klibiyle “En İyi Çıkış” ödülünü almaya hak kazandı. Ancak Erkan Petekkaya’nın bu konuda söyleyecekleri vardı! Ödül törenini izleyen oyuncu, yayınlanan kanalın sahibi Acun Ilıcalı’ya ve Kerimcan Durmaz’a çok ağır sözler etti.

Erkan Petekkaya

Kerimcan Durmaz’ın uçak tuvaletindeki skandal görüntülerini hatırlatan Erkan Petekkaya, “Bu kişi cinsel organını sizin gözünüze soktu. Sizin gözlerinize helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz kötü kişilerdiniz. Ayrıca, herkesin tercihi kendine. Acun Bey yuh size. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. O uçaktaki penis sana gelsin Acun Efendi yuh…

Erkan Petekkaya

Sonraki paylaşımında doğrudan Kerimcan Durmaz’ı hedef alan Erkan Petekkaya, “Silinmez. Hiç kimse cinsel organını THY (Türk Hava Yolları) masasına koyamaz. Yok öyle bir şey yok. Herkesin hayatı, kendine saygımız var. Ama örnek olunamaz. Mümkün değil. Değil.” Bu sözlerden sonra, kendisinin de TV8’de başrol oynadığını hatırlamış olacak ki, anında bütün paylaşımları sildi! Bu sözlere henüz Acun Ilıcalı’dan ya da Erkan Petekkaya’dan bir açıklama gelmedi. Ama sosyal medyadaki yankıları devam ediyor!

Benzer Haberler

Zuleyha 5 Haziran 2021

Bu acun ılıcalı şeyma subaşı denen ….kadını başınıza sallan adam değil mi

Yorum Yaz