Bizi İlginç Bir Düğün mü Bekliyor? Mucize Doktor’un Yıldızından Müjdeli Haber

Aleyna

Haberler

5 Haziran 2021

Bizi İlginç Bir Düğün mü Bekliyor? Mucize Doktor’un Yıldızından Müjdeli Haber

Geçen hafta final yapan “Mucize Doktor” dizisinin yıldızlarından mutlu haberler gelmeye devam ediyor. Dizinin başrol oyuncusu Taner Ölmez, yakında sevgilisi Ece Çeşmioğlu’yla evleniyor. Hem de ilginç bir düğünle!

Mucize Doktor

FOX’un ilgiyle izlenen dizisi “Mucize Doktor”, otizmli bir doktorun hayatla mücadelesini anlatıyordu. İlk sezonuyla son dönemdeki en büyük izlenme oranlarını yakalayan dizi, pandeminin vurduğu projelerden biri oldu. Muhtemelen Covid-19 döneminde insanlar hastane ve doktor görmekten sıkıldı. Bu yüzden, “Mucize Doktor” da diğer hastane dizileri gibi izleyicisini yavaş yavaş kaybetti. Yine de, hikayeyi toparlayarak güzel bir final yapmayı başardılar. Geçen hafta sona eren diziden sonra, ekibin kadın oyuncuları birlikte tatile çıktı. Diğer oyunculardan da yeni proje haberleri gelmeye başladı. Dizinin başrol oyuncusu Taner Ölmez ise Ay Yapım’ın yeni projesiyle anlaştığı yönünde iddialarla gündeme geldi. Ama Taner Ölmez cephesinde yeni proje haberi dışında müjdeli bir başka haber daha var!

Hem Dalgıç Hem de Gelin

Taner Ölmez Ece Çeşmioğlu

Taner Ölmez uzun süredir meslektaşı Ece Çeşmioğlu ile aşk yaşıyor. Gözlerden uzak yaşanan bu aşk, zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla kendini hatırlatıyor. Çift, birbirleri hakkında pek açıklama yapmasa da, Ece Çeşmioğlu birbirlerini ne kadar beslediklerini söylemiş ve bomba bir açıklama yapmıştı: “Çok beğendiğim bir oyuncu zaten. Sanırım oyunculuğunu beğenmediğim biriyle birlikte olamazdım. Çok da konuşmak istemiyorum bu konuda, nereye gideceğini bilemiyorum!

Geçen yaz nişanlanan çift, sınırlı sayıda davetliyle de olsa bu yaz evleneceklerini söylüyordu. Birlikte tatile çıktıkları Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çiftinin paylaşımlarına göre, düğün tarihi çok yakın!

Ece Çeşmioğlu

Başak Dizer, arkadaşı Ece Çeşmioğlu’nun havuzdaki havalı bir fotoğrafını “Yakında hem dalgıç hem de gelin olacak” notuyla paylaştı. Bizi epey ilginç bir düğün bekliyor demek ki!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz