Son Yaz’a Neler Oluyor? Ayrılıklarla Sarsılan Ekiple İlgili Bomba Bir İddia Ortaya Atıldı

Aleyna

Haberler

4 Haziran 2021

Son Yaz’a Neler Oluyor? Ayrılıklarla Sarsılan Ekiple İlgili Bomba Bir İddia Ortaya Atıldı

FOX’un sevilen dizisi “Son Yaz”, sezon finaline giderken bomba gibi haberlerle gündemden düşmüyor. Oyuncuların teker teker ayrıldığı iddia edilen dizi hakkında şok eden bir söylenti daha ortaya atıldı.

Son Yaz

FOX’un sevilen dizisi “Son Yaz”, iddialı senaryosu ve oyuncu kadrosu sayesinde ekranda tutunmayı başardı. Dizilerin patır patır döküldüğü bir dönemde, sezon ortasında başladığı halde sağlam izlenme oranları elde etti. Ali Atay, Funda Eryiğit, Alperen Duymaz, Hafsanur Sancaktutan, Sinan Tuzcu ve Şebnem Dönmez gibi başarılı bir kadroyu barındıran “Son Yaz”, adaleti ele almasıyla da öne çıktı.

Son Yaz

Dizi, idealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara’nın 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan aldığı inanılmaz teklifle başlıyor. Selçuk Taşkın, bir suç örgütünü tamamıyla çökertecek bir davada tanıklık yapmayı istiyor. Ama bunun için de büyük bir şartı var, oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı bizzat savcının koruması! Suç dünyasının içinde büyüyen ve sert görünen Akgün ise aslında oldukça duygusal biri ve bunu kabul edemeyecek bir tavra giriyor. Savcı Selim ise bir yandan ailesiyle sınanıyor. İzmir’de çocuklarıyla birlikte yaşayan eşi Canan, Selim’den boşanmak istiyor. Ailesi ve işi arasında kalan Savcı Selim, nefret ettiği Akgün’ü de ailesinin yanına İzmir’e götürmek zorunda kalıyor. Olaylar bu kadar birbirine girince de rating tavan yapıyor haliyle!

Ayrılık Haberleri Bitmiyor

Ali Atay

“Son Yaz” çok sevildi ve ikinci sezonu garantiledi. Ancak oyuncular bütün bu popülariteye rağmen diziden teker teker ayrılmaya başladı. İlk ayrılık haberi Olgun Toker’den geldi. Sonrasında, başrol oyuncusu Funda Eryiğit’in diziden ayrılacağı konuşulmaya başlandı. Şok eden bir söylenti de bugün ortaya atıldı. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, diziden başrol oyuncusu Ali Atay’ın da ayrılma ihtimali var. Eğer doğruysa yakında dizide oyuncu kalmayacak demektir!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz