“Kağıt Ev’de Çok Eğleniyoruz” Nur Fettahoğlu Partneri Erdal Beşikçioğlu’nu Övmeye Doyamadı

Aleyna

Haberler

18 Nisan 2021

“Kağıt Ev’de Çok Eğleniyoruz” Nur Fettahoğlu Partneri Erdal Beşikçioğlu’nu Övmeye Doyamadı

Star Tv’den yepyeni iddialı bir dizi daha geliyor. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu’nun rol aldığı Kağıt Ev, izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.

erdal beşikçioğlu-nur fettahoğlu-kağıt ev

Bu sezonun iddialı dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Can Nergis, Nihal Koldaş gibi isimlerin olduğu Kağıt Ev, çarpıcı konusu ve güçlü kadrosu ile ilk yayın gününe hazırlanıyor. İki başarılı hukukçunun kızlarının işlediği bir cinayet yüzünden adalete güvenmek yerine yanlış karar vermeleriyle darmadağın olan hayatlarını konu alan yeni dizi büyük bir merakla beklenmeye başlandı.

erdal beşikçioğlu-nur fettahoğlu-kağıt ev

En son Babil’de televizyonda izlediğimiz Nur Fettahoğlu, yeni projesinden bahsetti. Ünlü oyuncu rol arkadaşı Erdal Beşikçioğlu’nu da övmeden geçmedi.

“Alışılmışın Dışında Ritme ve Kurguya Sahip”

İki hukukçunun hayatını konu edinen Kağıt Ev’de Aylin karakterine hayat veren Nur Fettahoğlu “Aylin güçlü, tuttuğunu koparan ve kendi uzmanlık alanında çok başarılı bir hukukçu. Her şeyin üstesinden kendi başıma gelebilirim mantığı ile belki de kimseye güvenemediği için, kendine yıkılmaz olduğunu düşündüğü surlarla bir dünya kuruyor.” diyerek karakterinden bahsetti.

erdal beşikçioğlu-nur fettahoğlu-kağıt ev

Kurduğu dünyasının yıkılmasıyla her şeyi düzeltmek için büyük bir mücadeleye girecek Aylin’in dönüşümüne şahit olacağımız Kağıt Ev için Fettahoğlu oldukça heyecanlı. Dizinin bambaşka bir atmosferi olduğunu ima eden güzel oyuncu “Alışılmışın dışında bir kurguya ve ritme sahip bazen çekerken nefes almaya vaktimiz olmadığını düşündürtecek kadar.” diye ekleyerek heyecanımızı iyice arttırdı.

“Erdal Şahane Bir Partner”

erdal beşikçioğlu-nur fettahoğlu-kağıt ev

Daha önce Kurtlar Vadisi Filistin’de beraber çalışan ikiliyi ilk kez bir dizide izleyeceğiz. Usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu ile rol arkadaşı olmaktan çok mutlu olduğunu dile getiren Fettahoğlu, “. Erdal sürprizleri olan, şahane bir partner. Tekrar çalışma imkanı bulduğumuz için mutluyum.” dedi. Kurtlar Vadisi Filistin’de de bir arada olmaktan keyif aldığını dile getiren ünlü oyuncu, “O zaman da keyifli bir yolculuktu, ama itiraf etmeliyim ki Kağıttan Ev’de daha çok eğleniyoruz.” diye de ekledi. Biz de bu ikiliyi seyredeceğimiz için çok heyecanlıyız. Kağıt Ev’in ilk bölümünü adeta iple çekiyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz