Arto Ebru Gündeş’e Ateş Püskürdü! “Hadise İnanılmaz Bir İtibar Suikastına Uğruyor”

Aleyna

Haberler

18 Nisan 2021

Arto Ebru Gündeş’e Ateş Püskürdü! “Hadise İnanılmaz Bir İtibar Suikastına Uğruyor”

Magazin gündemini yerle bir eden Hadise, Ebru Gündeş ve Reza Zarrab olayına bir tepki de Arto’dan geldi. Ünlü isim Ebru Gündeş’i üç maymunu oynamakla suçlayarak “Hadise’nin inanılmaz bir itibar suikastına uğradığını düşünüyorum” dedi.

hadise-arto-ebru gündeş

Ebru Güneş ve 11 yıllık eşi Reza Zarrab’ın boşanma davası geçtiğimiz günlerde gündeme bomba gibi düşmüştü. Hadise’nin olaya isminin karışması ise büyük bir kaosa sebep oldu. Evlilik birliğinin temellerinden sarsıldığı sebebi ile Reza Zarrab’a boşanma davası açan Gündeş, eşinin onu birkaç kadınla aldattığını dile getirmişti. İlişkilerinde her zaman başka kadınların da olduğunu dile getiren Ebru Gündeş, Hürriyet Gazetesi’nin iddiasına göre bu kadınlardan birini de çok iyi tanıdığını söylemişti. Kızı ve kızının bakıcısının bu ilişkiye şahit olduğunu dile getiren Ebru Gündeş bir an önce boşanma talebinde bulundu.

Hadise Tüm Bu İddiaları Yalanladı

hadise-arto-ebru gündeş

Olaylı boşanma davasına ise Ebru Gündeş’in O Ses Türkiye’de jüri koltuğuna oturduğu Hadise’nin de ismi karıştı. Hadise ‘nin Reza Zarrab ile görüştüğü, Amerika’da buluştuğu ve Miami’de birçok kez yan yana geldiği ileri sürüldü. Ünlü şarkıcının yeni klibinde giydiği elbisenin de Reza Zarrab’ın hediyesi olduğu söylenmişti. Tüm bu iddiaları yalanlayan Hadise, avukatı ile kendisine yaşatılanların hesabını soracağını dile getirdi. Ünlü şarkıcı, Reza Zarrab’ın hediyesi olduğu söylenen kıyafetin, reklam iş birliği olduğunu markadan gelen bir e-postayı kanıt sunarak söylentileri yalanladı. Hadise’ye sevgilisi Kaan Yıldırım’da destek çıktı.

Arto’dan Ebru Gündeş’e Büyük Tepki

Tüm bu yaşanılanlara Arto sessiz kalamadı. Fenomen isim Hadise’nin yanında durarak Ebru Gündeş’i üç maymunu oynamakla suçladı. Arto “BEN BU YAPILANLARIN, BU AĞIR HAKARET, KÜFÜRLERİN , İFTİRALARIN VE HADİSENİN NAMUSU ÜZERİNE SÖYLENENLERİN HEPSİNİN BİR YALAN OLDUĞUNA İNANIYORUM VE HADİSE’ nin İNANILMAZ BİR İTİBAR SUİKASTINA UĞRADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM !!! BU SÜRE ZARFINDA SUSAN HATTA 3 MAYMUNU OYNAYAN EBRU GÜNDEŞİ de ŞİDDETLE KINIYORUM ! DÜŞÜNCELERİ ALABİLİRMİYİM SİZCE BU ALDATMA DOĞRU OLABİLİR Mİ ? YOKSA HADİSE BİTİRİLMEYE Mİ ÇALIŞILIYOR ?” diyerek Ebru Gündeş’e yıllardır aklın neredeydi diye sordu.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz