Beğeni Yağdı! Fahriye Evcen Anneliğin Tadını Çıkarıyor: “Şu An Çok Erken Ama Karan İnşallah Ressam Olur”

Aleyna

Haberler

12 Mart 2021

Beğeni Yağdı! Fahriye Evcen Anneliğin Tadını Çıkarıyor: “Şu An Çok Erken Ama Karan İnşallah Ressam Olur”

Çiçeği burnunda anne Fahriye Evcen, geçtiğimiz günlerde Bebek’te kameralara takıldı. Oğlu Karan ile hayallerini samimi bir şekilde anlatan güzel oyuncu, yeni projesi hakkında da detayları verdi.

fahriye evcen-karan-burak özçivit

Fahriye Evcen anneliğin tadını çıkarıyor. Bir süredir ekranlardan uzak kalıp oğlu ile vakit geçiren güzel oyuncunun oğlu ile her paylaşımı sosyal medyaya bomba gibi düşüyor adeta.

O Paylaşıma Tam 1.146.545 Beğeni Geldi

fahriye evcen-karan-burak özçivit

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Fahriye Evcen, oğlu Karan’ın resim yaptığı sevimli hallerini paylaşmıştı. “Küçük ressam’ım iş başında…” notuyla oğluyla fotoğraflarını paylaşan güzel oyuncunun o postuna tam 1.146.545 beğeni geldi.

“İnşallah Ressam Olur”

Güzel oyuncu Fahriye Evcen, birkaç gün önce Bebek’te görüntülendi. Bir arkadaşının doğum gününe katılan ünlü oyuncu güzelliği ve şıklığı ile dikkatleri üzerine çekti.

Instagram hesabından paylaştığı oğluyla resim yaptığı anların sorulması üzerine güzel oyuncu oğlu Karan ile ilgili hayallerini anlattı. “”Güzel bir gün geçirdik. Ben de o anları paylaştım” diyen Evcen, “Şu an çok erken ama çok seviyor resim çizmeyi” diye ekleyerek oğlu ile ilgili hayallerini dile getirdi.

“Ucu Bucağı Olmayan Şeyler Hissettiriyor”

Geçtiğimiz günlerde Levent’te görüntülenen Fahriye Evcen, zamanının büyük bölümünü oğlu ile birlikte geçirdiğini ifade etti. Muhabirlerin “Karan büyürken neler hissettiriyor?” sorusuna yanıt veren güzel oyuncu, annelik heyecanını dile getirdi.

fahriye evcen-karan-burak özçivit

“Karan, neredeyse iki yaşına geldi. Gün geçtikçe ucu bucağı olmayan şeyler hissettiriyor. 20 yaşına gelse de katlanarak artan bir heyecan. Çok güzel şeyler hissettiriyor” diye açıklama yapan güzel oyuncunun samimi açıklamaları çok konuşuldu.

Yeni Projenin Sinyallerini Verdi

fahriye evcen-karan-burak özçivit

Bir süre ekranlardan uzak kalan ünlü oyuncu, tekrar izleyiciyle buluşmak için hazırlanıyor. Yeni projesi hakkında bilgi veren yıldız isim, dijital bir platformda yer alacağını söyledi. Merakla beklenen projenin detaylarını ise çok yakın bir zamanda öğreneceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz