Kaos Başladı Çekirdekleri Alın! Şeyma Subaşı’nın Sevgilisi Meedo’dan İlk Paylaşım: “Seni İsteyen Erkekler…”

Aleyna

Haberler

15 Temmuz 2021

Kaos Başladı Çekirdekleri Alın! Şeyma Subaşı’nın Sevgilisi Meedo’dan İlk Paylaşım: “Seni İsteyen Erkekler…”

Şeyma Subaşı cephesinde sular durulmuyor! Bizler Şeyma ve Meedo’nun barıştığını düşünüyorduk ancak sanırım gerçek çok daha farklı. Meedo, Şeyma ile ayrıldıktan sonra public hale getirdiği Instagram hesabından bugün bir story paylaşıldı… Paylaşılan story ise kafaları karıştırdı. Yoksa Meedo, Şeyma’ya mesaj vermeye mi çalışıyor?

Bir Ayrı Bir Barışık!

Bildiğiniz Meedo ve Şeyma ikilisi birkaç aydır magazin gündeminin bir numaralı simalarından, birliktelikleri, gezmeler, Meedo’nun Şeyma için uçak kapattırması derken aylardır oturduğumuz yerden Şeyma ve Meedo’nun ilişkilerini seyrediyoruz. Meedo’nun ultra lüks harcamaları, Şeyma’ya ve Melisa’ya olan sevgisi herkesin kalbini ısıtmaya devam ediyor. Ancak bu ilişki geçtiğimiz haftalarda birden bire bitti! Şeyma’nın diliyle konuşmak gerekirse; fairytale sona erdi.

Şeyma ve Meedo

Bizler Şeyma ve Meedo’nun düğün haberlerini beklerken, Şeyma Subaşı birden bire hamile olduğunu ancak düğünü ertelediklerini Instagram’dan şu sözlerle açıkladı; “Dünyadaki tüm arkadaşlarıma ve aileme! Son zamanlardaki tüm söylentileri doğrulamayı ve hamile olduğumu söylemeliyim. Dürüst olmak gerekirse, evlenmek için acele etmemizin nedeni buydu. Acele etmeye gerek olmadığına karar verdik, birbirimizi seviyor ve saygı duyuyoruz. Bu yüzden şimdilik kutlamamızı ertelemek ve hamileliğin tadını çıkarmaya odaklanmak istiyorum… Tüm dilekleriniz ve desteğiniz için teşekkür ederim. Olacaklar için çok heyecanlıyım. Teşekkürler!”

blank

Bu Söz Kime?

Ancak bu açıklamadan birkaç gün sonra Instagram’dan bir açıklama daha yapan Şeyma Subaşı, bebeğini kaybettiğini açıkladı; “Daha önce yüksek stres nedeniyle düğünün ertelendiğini yazmıştım. Ne yazık ki bu stresin bebeğimi kaybetmeme neden olduğunu bildirmek zorundayım. Çok üzgünüm. Tüm desteğiniz için teşekkür ederim”

blank

Meedo ve Şeyma barıştı mı bilmiyoruz ama Meedo’nun herkese açık Instagram hesabından az önce şöyle bir söz paylaşıldı; “Her zaman hatırla! Seni arzulayan erkekler olsa da seni hak edecek tek bir adam olacak. Farkı unutma!” Bu söz Şeyma’dan Meedo’ya mı yoksa başka birine mi bilmiyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz