Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’tan İyi Haber Gelmeyince Buse Varol Her Yolu Denemeye Başladı: Her gün orada!

Buket S

Haberler

16 Temmuz 2021

Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’tan İyi Haber Gelmeyince Buse Varol Her Yolu Denemeye Başladı: Her gün orada!

Tektaş ailesinin zor günleri devam ediyor. Yoğun bakıma alınarak entübe edilen Selçuk Tektaş’tan bir türlü iyi haber gelemiyor.

Tektaş Ailesinin Üstünde Kara Bulutlar Dönüyor

Tektaş ailesinin son zamanlarına sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlar damga vurmuştu. Birbirlerinin evlilik yıl dönümü, doğum günü, anne ve babalar günü gibi özel zamanlarını asla kaçırmayan, hatta ufak jestlerle taçlandıran Tektaş ailesi, sosyal medya paylaşımları ile de ne denli bağlı bir aile olduklarını gözler önüne sermişti.

blank

Herkesin imrenerek baktığı aileye ne yazık ki nazar değdi! Geçtiğimiz haftalarda ufak tefek belirtiler sebebiyle hastaneye giderek test yaptıran Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş’ın covid testleri pozitif çıktı! Alişan çok hafif belirtilerle hastalığı evde geçirirken, Selçuk Tektaş abisi kadar şanslı olamadı ve hastaneye kaldırıldı.

Selçuk Tektaş Yoğun Bakıma Alınınca Hastane Nöbetleri Başladı

blank

Durumu gittikçe ağırlaşan Selçuk Tektaş yoğun bakıma alındı. Bu haber aile için tam bir yıkım oldu. Eşi ve çocukları gözyaşlarına boğulurken, Alişan ve Buse Varol, aileyi bir an bile yalnız bırakmadı. Özellikle de Buse Varol hastane bahçesinde nöbete başladı.

blank

Her fırsatta Selçuk Tektaş’ı kendi kardeşi kadar sevdiğini söyleyen Buse Varol için de bu hastalık bir yıkım oldu. Her gün dua eden güzel oyuncu, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla da takipçilerinin duasını istedi.Buse Varol’un herkesten yana yakıla dua etmesini istemesi, Selçuk Tektaş’ın sağlık durumunun ne kadar ciddi olduğunu gösterdi.

Yaşar İpek Umut Vermişti…

blank

Gözler aileden gelecek bir habere çevrilmişken, ziyaret için hastaneye giden Yaşar İpek, Selçuk Tektaş’ın durumu ile ilgili ilk açıklamayı yaptı. Doktorların beklediği bazı reaksiyonlar olduğunu ve Selçuk Tektaş’ın bunları gerçekleştirdiğini söyleyen Yaşar İpek, Tektaş’ın sağlığı için umut verdi.

Entübe Edilince Buse Varol Devayı Türbelerde Aradı

blank

Ancak umutlar uzun sürmedi. İpek’in açıklamasının ardından Alişan kardeşinin durumunun ağırlaştığını ve entübe edildiğini söyledi. O günden sonra ise ailenin telaşı arttı. Hiçbir çare üretemeyen Buse Varol, çok sevdiği kayınbiraderi için dermanı türbelerde aradı. Neredeyse her gün Hz. Yuşa türbesini ziyaret ederk dualar eden Varol, takipçilerinin dualarını istemeyi de unutmadı. Dileriz ki Tektaş ailesi kısa zamanda eski sağlıklı günlerine geri döner.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz