Acun Ilıcalı ve Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın Hiçbir Yerde Olmayan Görüntüleri: Tatil Modunu Açtılar

Aleyna

Haberler

16 Temmuz 2021

Acun Ilıcalı ve Sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’nın Hiçbir Yerde Olmayan Görüntüleri: Tatil Modunu Açtılar

Medyanın en gözde isimlerinden olan Acun Ilıcalı ve genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’dan yeni görüntüler geldi. Yoğun bir sezonu atlatan ikili birlikte tatile çıktı.

acun ılıcalı-ayça çağla altunkaya

İş insanı Acun Ilıcalı, hem kariyeri hem de özel hayatı ile gündemden düşmüyor. Ekran yolculuğuna spor muhabiri olarak başlayıp kendi prodüksiyon şirketi Acun Medya’yı kurarak Türkiye’nin en önemli iş insanlarından biri haline gelen Acun Ilıcalı; O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye gibi yaptığı programlarla adeta ekranlarda fırtınalar estiriyor. Kendine ait kanalı ve Exxen adında bir dijital platformu bulunan Ilıcalı sadece Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanında bilinen bir isim.

acun ılıcalı-ayça çağla altunkaya

Bildiğiniz gibi kariyeri ile göz dolduran Acun Ilıcalı özel hayatı ile de magazin gündemini oldukça meşgul ediyor. Üç evlilik gerçekleştiren Ilıcalı, ilk evliliğini Seda Başbuğ ile yapmıştı. Banu isimli bir kızı olan Ilıcalı birkaç sene sonra ilk eşinden boşandı. Ardından Zeynep Yılmaz ile nikah masasına oturan medya patronunun bu evliliğinden ise kızları Leyla ve Yasemin dünyaya geldi. İkinci eşinden boşandıktan sonra olaylı aşkı Şeyma Subaşı ile evlenen Acun Ilıcalı’nın Şeyma Subaşı ile Melisa isminde bir kızı var.

Survivor Sonrası Soluğu Tatilde Aldılar

Şeyma Subaşı ile evliliğini bitirdikten sonra Ayça Çağla Altunkaya ile yeni bir aşka yelken açan Ilıcalı ve genç aşkından yeni pozlar geldi. Survivor çekimlerinden dolayı Dominik’te olan sevgilisini yalnız bırakmayan Ayça Çağla Altunkaya, tatilde de Ilıcalı’nın yanından ayrılmadı. Survivor finalinin ardından çeşmede görülen ünlü çiftten yeni görüntüler geldi. Gossippasta isimli Instagram sayfası ise Acun ve Çağla’nın daha önce görülmemiş tatil pozlarını paylaştı.

acun ılıcalı-ayça çağla altunkaya

Ayça Çağla Altunkaya’nın kim olduğu ise son zamanlarda oldukça merak konusu oldu. 21 yaşında olan ünlü isim Yalova’da dünyaya geldi. Hemşirelik mezunu olan Altunkaya’nın basketbolla ilgilendiği biliniyor. Şeyma Subaşı’na olan benzerliği ile dikkat çeken Altunkaya, Subaşı’nın aksine sosyal medyada aktif değil. Sosyal medya hesabı gizli olan fenomen ismin çok fazla takipçisi de yok.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz