Yaz Onlara Yaramadı! Hande Erçel ve Kerem Bürsin’li Sen Çal Kapımı’nın Oyuncuları Zor Anlar Yaşadı

Aleyna

Haberler

15 Temmuz 2021

Yaz Onlara Yaramadı! Hande Erçel ve Kerem Bürsin’li Sen Çal Kapımı’nın Oyuncuları Zor Anlar Yaşadı

Son dönemlerin en sevilen dizisi Sen Çal Kapımı sosyal medyanın gündemden düşmüyor. Dizinin yıldızından gelen son paylaşım gündeme bomba gibi düştü. Oyuncuların eğlenceli halleri herkesi kahkahaya boğdu.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerinde olduğu Sen Çal Kapımı şüphesiz Türkiye’nin en sevilen yapımlarından biri oldu. Geçtiğimiz yaz ekran yolculuğuna bir yaz dizisi olarak başlayan Sen Çal Kapımı, herkesi ekranlara kilitleyerek büyük bir hayran kitlesi yaratmayı başardı. Çok sevilen dizi, yazdan sonra da devam ederek bu sezonun en iddialı dizilerinden biri oldu. İki sezondur hem çarpıcı konusu hem de güçlü kadrosu ile adından söz ettiren Sen Çal Kapımı sosyal medyada da olay yaratmaya devam ediyor.

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yanında oyuncu kadrosunda Neslihan Yeldan, Sinan Albayrak, Evrim Doğan, Anıl İlter, Elçin Afacan, Başak Gümülcinelioğlu gibi isimler bulunan Sen Çal Kapımı’nın Engin’inden yepyeni bir paylaşım geldi. Paylaşımdaki oyuncuların komik hali sosyal medyanın gündemine düştü.

Sıcaktan Ne Yapacağını Şaşırdılar

Bildiğiniz gibi Sen Çal Kapımı’nın oyuncuları arasından su sızmıyor. Birbirleri ile çok iyi anlaşan ünlü isimler set arkasında da çok eğleniyor. Beraber tatillere çıkan ve birbirlerini korkutma yarışına giren set ekibinin her paylaşımı da sosyal medyada olay oluyor. Dizinin Engin Sezgin’inden yepyeni bir paylaşım geldi.

Ünlü isim, dizinin Ayfer ve Melek’ine hayat veren Evrim Doğan ve Elçin Afacan’ın eğlenceli görüntülerini paylaştı. O paylaşımına “Sıcaklarda çalışıyor olmanın getirdiği inanılmaz kafalar” diye de not düştü. Oyuncuların bu keyifli halleri ise sosyal medyanın gündemine oturdu.

52. Bölümde Final Yapacağı İddia Edildi

sen çal kapımı-hande erçel-kerem bürsin

Bildiğiniz gibi sevilen dizinin final bölümü henüz sezon başında 50. bölüm olarak duyurulmuştu. Ancak sevilen diziden yepyeni bir iddia geldi. Sen Çal Kapımı’nın 52. bölümde final yapacağı ileri sürüldü. Dizinin beklenildiğinden daha geç final yapacağı ise Sen Çal Kapımı hayranlarını çok sevindirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz