Çukur Ekibi Leyla the Band’e mi Özendi? Dizinin Vartolu’su Erkan Kolçak Köstendil’den Müzik Grubu Pozu Geldi

Aleyna

Haberler

20 Nisan 2021

Çukur Ekibi Leyla the Band’e mi Özendi? Dizinin Vartolu’su Erkan Kolçak Köstendil’den Müzik Grubu Pozu Geldi

Sevilen dizi “Çukur” mayıs ayında final yapacak. Ama dizinin oyuncuları birbirini bırakmaya hiç niyetli değil! Son paylaşımlarıyla yine herkesi çok güldürdüler.

Çukur oyuncuları

Fenomen dizi “Çukur”, dört sezondur yüksek ratinglerle devam ediyor. Klasik bir mafya dizisi gibi görünen “Çukur”, çok daha fazlası olduğunu kısa sürede gösterdi. Özellikle ilk iki sezonunda “Çukur”dan bahsetmeyen yoktu, çekim mekanı olan Balat’ta dizinin adının yazılmadığı bir duvar bile yoktu!

Erkan Kolçak Köstendil

Dizinin bu kadar uzun sürmesi ve hala yüksek ratingler almasında senaryonun önemli bir payı var. Her karaktere gereken özeni gösteren senaristler, kalabalık ve yetenekli bir oyuncu kadrosu sayesinde tempoyu her zaman yüksek tutuyor. Hem senaristlere alan bırakan hem de izleyicilerin seyir zevkini yükselten bu anlayış, önemli olanın hikaye olduğunu gösteriyor! İki oyuncunun arasındaki uyuma ya da starların hayran kitlelerine dayanan diziler çok sürmezken, “Çukur” bu yüzden her zaman seviliyor. Belki de başka dizilerde başrol olarak değerlendirilmeyecek isimler, bu diziyi sırtlayıp götürüyor. Hal böyle olunca, sette de star kaprisleri yerine espriler ve samimiyet yaygınlaşıyor.

“Sette çok eğlendik” Klişesi Gerçek Oldu

Bir dizi çok uzun sürerse oyuncular kendini kısıtlanmış hissedebiliyor, hele o süre içinde sadece dizide rol aldıysanız! Ama popüler bir oyuncuya dönüştükleri için pek çok yeni fırsat yakalıyorlar. Ama “Çukur” oyuncularının gözü yeni fırsatlarda değil, onlar ayrıldıkları için çok üzülüyor! Çünkü “Çukur” seti genelde gergin bir ortam olan setler için büyük bir istisna. Herkes birbirinin hayatını ve işini olabildiğince kolaylaştırmaya çalışıyor. Bu da gerçek bir arkadaşlık doğmasını sağlıyor.

“Çukur” Boy Band!

Damla Sönmez

“Çukur”, set arkadaşlıkları ve kamera arkası videolarıyla da meşhur. Hal böyle olunca, dizinin kamera arkasında bir de komedi dizisi çekiliyor gibi görünüyor. Örneğin, sıkı kankalar Erkan Kolçak Köstendil ve Damla Sönmez’in çektiği “Oryantal Didem cosplay” çok ses getirmişti.

Finale 5 kala, tüm ana karakterlerin olduğu bir anı fotoğrafı da paylaştılar. “Biz bir aileyiz” tadı içeren fotoğraf, efsane Yeşilçam filmi “Neşeli Günler”e de gönderme yapıyordu.

Ama son fotoğraf bir filme değil Grup Gündoğarken’e taş atıyordu!

Çukur oyuncuları story

Setlerin meşhur terimi “Gün gidiyor”a da gönderme var tabii ki! Necip Memili, Kadir Çermik, Erkan Kolçak Köstendil, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu ve minik Marsel’i içeren bir müzik grubu düşünsenize. Belki “Leyla ile Mecnun” ekibinden çıkan Leyla the Band gibi bir grup da “Çukur”dan gelir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz