Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölümde Şok Gelişme

admin

Kanal D

24 Şubat 2016

Kurtlar Vadisi Pusu 284. Bölümde Şok Gelişme

Geçtiğimiz hafta ülkemizde yaşanan terör saldırıları yüzünden ertelenen Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile bu hafta kaldığı yerden devam edecek. Pana Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin 284. bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın bir an olsun kesilmediği Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni bölümünde Ali Candan olarak kendisini hatırlayan Polat Alemdar geçmişi ile yüzleşecek.

Polat’ın azılı düşmanlarından olan Gölge ise hayal ettiği Büyük Babil Devleti’ni kurabilmek için tekrar harekete geçecek. Ekranların efsanevi dizilerinden olan Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölümü ile 25 Şubat Perşembe akşamı saat 20:00’da Kanal D ekranlarında olacak.

Alemdar’ın sürekli kendisine ‘Elif’i görmem gerekli’ demesi sonucunda artık Murali’nin mekanından ayrılma süreci başlayacak. Polat Alemdar, Kızkulesi’nin önüne gelip Elif ile geçirdiği anları hatırlamaya başlar. Polat’ın geçmişi onu gittiği her yerde kovalamaya devam edecektir. Girdiği bir kahvehanede, Şevko’nun ufak oğlu olan Tefo ile karşılaşması eski defterlerin tekrar açılmasına sebep olur.

Yusuf, Zeynep ve Murali’den başka Polat Alemdar’ın yaşadıklarını kimsenin bilmemesi Ariel’in bu ufak sırrı öğrenmesine kadar sürecektir. Polat’ın hayatta olduğuna inanmak istemeyen Ariel, adamlarına saldırmaları için emir verir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz