Karantinada Instagram’a Fena Sardı! Demet Akalın Hayran Olduğu Beyonce’ye “Bacım” Diye Seslendi

Aleyna

Haberler

17 Şubat 2021

Karantinada Instagram’a Fena Sardı! Demet Akalın Hayran Olduğu Beyonce’ye “Bacım” Diye Seslendi

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, karantina döneminde Instagram’a fena sardı. Beyonce bile bu durumdan nasibini aldı!

Demet Akalın Okan Kurt

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ve eski eşi Okan Kurt, geçen hafta Covid-19’a yakalandıklarını öğrendi. Hal böyle olunca, Demet Akalın yakın arkadaşı Alişan’la beraber sunduğu “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programına ara vermek zorunda kaldı ve evde dinlenmeye çekildi. Çalışırken bile yoğun bir şekilde sosyal medyada takılan ünlü şarkıcı, hafif atlattığı hastalık döneminde özellikle Instagram’a fena sardı!

Instagram’dan Yargı Dağıtıyor

Demet Akalın

Demet Akalın, Covid-19’a yakalandıklarını öğrenince Instagram’da hastalıkla ilgili gelişmeleri paylaşmaya başladı. Önce Okan Kurt’un, sonra da kendisinin sağlık durumunu paylaşan ünlü şarkıcı, duyarsızlıkları yüzünden virüsü yayan insanlara isyan etti.

Demet Akalın story

Sonra da Instagram’dan sık sık paylaşım yaparak ve canlı yayın açarak hem can sıkıntısını giderdi hem de hayranlarını bilgilendirdi. Bu sayede öğrendik ki, virüsü çok eleştirilen Uludağ tatillerinde kapmışlar!

Demet Akalın Okan Kurt Hira Kurt

Demet Akalın, önce öksürük nedeniyle evdeki bakıcıdan şüphelendiklerini ama test sonucunun negatif çıktığını söyledi. “Bakıcıdan olmadığına göre Uludağ’dan kaptık” diye düşünüp soruşturunca, beraber Uludağ’a çıktıkları arkadaşlarının hasta olduklarını öğrendiğini söyledi ve ekledi: “İnsan erken söylemez mi? Bu ne cahillik!

Ama Demet Akalın karantina sürecinde Instagram’ı sadece kamu spotu ya da yargı dağıtma aracı gibi kullanmıyor. Hayranı olduğu ünlülere de sık sık yorum yapıyor.

“Kış bitti bacım ya”

Beyonce Demet Akalın

Demet Akalın’ın en çok sevdiği ve imrendiği şarkıcılardan birinin Beyonce olduğu biliniyor. Eee, ona kim özenmez ki, dünyada bu alandaki en önemli starlardan biri! Demet Akalın’ın zaman zaman giydiği kıyafetlerde zaman zaman da sahne showlarında Beyonce etkisi görülüyor. O da bunu inkar etmiyor. Beyonce konserlerinin müdavimi olduğunu pek çok kez söyledi mesela!

Demet Akalın, karantinada yine Beyonce’ye sardı. Beyonce’nin kış temalı son paylaşımına yaptığı yorum dikkatli takipçilerin gözünden kaçmadı!

Demet Akalın yorum

Demet Akalın, “Kış bitti bacım ya” dese de kış yeni başlıyor gibi görünüyor. Orası da ayrı mesele!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz