Entrikaya Tam Gaz Devam! Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade’nin Son Paylaşımı Hayranlarını Coşturdu

Aleyna

Haberler

17 Şubat 2021

Entrikaya Tam Gaz Devam! Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade’nin Son Paylaşımı Hayranlarını Coşturdu

Fenomen dizi “Yasak Elma”nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade, setten şaşırtan fotoğraflar atmaya devam ediyor. “Sarışın Şahika” herkesi ekran başına toplayacak gibi görünüyor!

Yasak Elma

FOX’un sevilen dizisi “Yasak Elma”, dördüncü sezonunda da hız kesmeden devam ediyor. Hatta reytingini yükseltmeyi bile başarıyor! Bu şartlarda ve dizi sürelerinde, 4 sene boyunca bir işi başarıyla sürdürmek zor, ekip de sık sık bunu vurguluyor. Bu başarının en büyük mimarlarından biri de tabii ki senaristler!

Nesrin Cavadzade Eda Ece Şevval Sam

Dizinin senaristleri, Türk dizilerinde pek rastlamadığımız bir şekilde, hikaye için ne gerekirse yapmaktan çekinmiyor. Örneğin, hikayenin merkezindeki Halit karakteri dahil pek çok karakteri tek kalemde silebiliyorlar. Çünkü hikaye öyle gerektiriyor! Yeni karakterlerle yarattıkları olay örgüsü sayesinde de yüksek reytinglerle yola devam ediyorlar.

Nesrin Cavadzade

Senaristlerin son hamlesi ise Nesrin Cavadzade’nin oynadığı Şahika karakterinin entrikaları oldu. Bu konuda Nesrin Cavadzade hakkında çıkan haberleri de ustaca kullandıklarını söylemek yanlış olmaz!

Diziden Ayrılacağı Söylendi

Nesrin Cavadzade

“Yasak Elma”nın sevilen oyuncusu Nesrin Cavadzade’yle ilgili haftalardır konuşulan bir söylenti vardı. İddiaya göre, Nesrin Cavadzade’nin çok ses getiren Netflix dizisi “Bir Başkadır”da oynadığı karakter başına iş açmıştı! Nesrin Cavadzade, “Bir Başkadır”da oynadığı diziden memnun olmayan ve her fırsatta bunu belli eden bir oyuncuyu canlandırdı.

Nesrin Cavadzade Eda Ece Şevval Sam

Bu durum gerçekte oynadığı “Yasak Elma”ya bir eleştiri olarak yorumlandı! Nesrin Cavadzade’nin kadrodan çıkarılmaması için araya rol arkadaşları Eda Ece ve Şevval Sam’ın girdiği bile yazıldı.

Nesrin Cavadzade

Yapım şirketi bu söylentileri yalanladı ama Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılacağı söylentileri haftalarca yayılmaya devam etti. Senaristler de akıllıca bir tercih yaptı, dizide Şahika’yı ölmüş gibi gösterdi!

Şahika Gelin Oldu

Herkes “Şahika öldü mü?” diye ekran başına geçince reytingler epey yükseldi. Ama bu durumun da Ender ve Şahika’nın yeni bir entrikası olduğu anlaşıldı. Şahika hisselere konmak için adını değiştirerek Hasan Ali Kuyucu ile evlendi!

Şahika Şimdi de Sarışın Oldu

Ama Şahika’nın sürprizleri bununla bitmeyecek gibi görünüyor. Kılık -hatta isim- değiştirerek istediklerine ulaşan Şahika, şimdi de sarışın oldu!

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade’nin attığı set fotoğrafı, yeni bölümle ilgili heyecan yarattı. Şahika’nın yine neden kılık değiştirdiğini herkes merak etmeye başladı. Eee, Şahika bu, sürprizleri bitmiyor ki!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz