Terlik Furyası! Esra Erol’dan Sonra Bir Terlik Krizi de Müge Anlı’da Yaşandı: “Önce Bir İzin Alabilir miyim?”

Aleyna

ATV

17 Şubat 2021

Terlik Furyası! Esra Erol’dan Sonra Bir Terlik Krizi de Müge Anlı’da Yaşandı: “Önce Bir İzin Alabilir miyim?”

ATV’nin gündüz kuşağında iki tane “ağır top” olarak nitelendireceğimiz program yer alıyor. Bunlar “Müge Anlı ile Tatlı Sert” ve “Esra Erol’da” haftaiçi her gün reyting sıralamasının içinde yer alan bu programların konusu ve işlediği konular birbirine çok benzer.

Esra Erol Müge Anlı

Bilmeyen yoktur, Müge Anlı kayıp vakaları ve cinayetleri açıklığa kavuşturmak isterken; Esra Erol ise aldatma, kuma, evden kaçma gibi daha “soft” olarak nitelendirebileceğimiz konuları ele alıyor. Hatta dün yayınlanan programda fazla titiz olduğu gerekçesiyle eşi tarafından terk edilen Ömer Bey konusu işlendi! Müge Anlı ve Esra Erol arasındaki farkı bu şekilde de anlatabiliriz.

Esra Erol Müge Anlı

Uzun yıllardır birçok konuyu titizlikle çözen bu programlarda, son iki haftadır bir “terlik” furyası başladı! Husumetli olan taraflar karşı karşıya gelince sosyal mesafeli bir kavgaya tutuşuyor ve birbirlerine terlik fırlatıyorlar. Bu furyayı başlatan kişi ise, kızı Nilüfer’i aramak için Esra Erol’un programına başvuran Hayriye Teyze!

İlk Terlik Hayriye Teyze’den!

Esra Erol'da programı

Kızı Nilüfer’in evli ve 3 çocuklu bir adama kaçmasını kendine yediremeyen Hayriye Teyze, kendi deyimiyle “Sakallı” Salih’e her programda mavi terliklerini fırlatmasıyla ünlü oldu. Hatta Hayriye Teyze, Esra Erol programını kapatırken, kendine hakim olamayınca birkaç gün mavi terlikleri konuştuk! Detaylar için:

Bugün ise ikinci terlik vakası geldi ancak bu olay Esra Erol’un programında değil Müge Anlı’nın programında yaşandı.

“Terlik” Furyasına Müge Anlı da Dahil Oldu!

Müge Anlı programı

2013 yılında bir anda ortadan kaybolan Gülşen Caymaz’ın kızı Pınar Geyik annesini aramak için Müge Anlı’nın programına başvurdu. Şüphelilerden birisi, Gülşen Caymaz’ın o dönemki sevgilisi Coşkun’du. Gülşen Caymaz ile Coşkun’u tanıştıran Murat Akın da kayıp kadının akıbetini merak ediyordu ve programa katıldı.

Müge Anlı programı

Programa Murat Akın’ın da dahil olmasıyla birçok iddia ve farklı farklı isimler konuşulmaya başlandı. Bu sırada Gülşen Caymaz’ın annesi Kamile Balığkurdu kızını aramak için stüdyoya geldi. Ancak gelir gelmez Murat Akın’a saldırdı! Murat Beye saldırmak için “Ben önce bir izin alabilir miyim?” diyerek önce izin almaya çalışan Kamile Teyze, bir anda Murat Akın’a terliğini fırlatarak bağırmaya başladı! Program ekibinin araya girmesiyle ortalık kısa sürede yatıştı.

Benzer Haberler

Kezban 18 Şubat 2021

Bu terlik atanlara ceza verecek sin o nifülüferin annedide biraz şımardı

Yorum Yaz