Hande Soral ve İsmail Demirci’nin Son Paylaşımı Şaşırttı: “Yollarımız ayrı ama kalplerimiz bir!”

Aleyna

Haberler

17 Şubat 2021

Hande Soral ve İsmail Demirci’nin Son Paylaşımı Şaşırttı: “Yollarımız ayrı ama kalplerimiz bir!”

Oyuncu çift Hande Soral ve İsmail Demirci, işleri nedeniyle sık sık İstanbul dışındalar. Havaalanında çektikleri son fotoğraf da birbirlerini ne kadar özlediklerini vurguluyordu.

Hande Soral İsmail Demirci

Ünlü oyuncular Hande Soral ve İsmail Demirci, 2017 yılından beri mutlu bir evlilik sürdürüyor. Aralarındaki uyum ve aşk her hallerinden belli olan çift, şu sıralar zor günler geçiriyor. Çünkü ikisinin de dizileri İstanbul’un dışında çekiliyor. Dizi sürelerini ve set saatlerini hesaba katarsak, birbirlerini görebildikleri günleri kar sayıyorlar diyebiliriz!

İsmail Demirci

İsmail Demirci, sevilen dizi “Kuzey Yıldızı İlk Aşk”ta başrol oynuyor. Dizi, adı üstünde, Karadeniz’de çekiliyor. Bu yüzden İsmail Demirci sık sık İstanbul-Ordu yolunu arşınlıyor. İsmail Demirci, “Set güzel gidiyor ama eşimi özlüyorum. Aralarda gelmeye çalışıyorum ya da Hande geliyor” diyerek mesafelerin onları evliliklerini yıpratmadığını söylüyor.

Hande Soral

Hande Soral’a ise sık sık eşine sitem edip etmediği soruluyor. Hande Soral da, “İş bu, sitem edilir mi?” diyerek oldukça mantıklı bir cevap veriyor. Zaten sitem etme imkanı da kalmadı, o da artık “Bir Zamanlar Çukurova” dizisi için Adana’ya gidip geliyor!

Yollar Ayrı Kalpler Bir

İsmail Demirci Hande Soral

Hande Soral ve İsmail Demirci çiftinin şu aralar en sık görüşebildiği yer havaalanı! Setten zaman bulup birkaç günü birbirlerine ayıran ikili, dün akşam tekrar işlerinin başına döndü. Birbirlerinden ayrılmanın hüznü ise Hande Soral’ın objektifine böyle yansıdı.

İsmail Demirci Hande Soral

Hande Soral’ın “Yollarımız ayrı ama kalplerimiz bir” notu ve İsmail Demirci’nin sevgi dolu gülüşü insanın içini ısıtıyor. En kötü ayrılığınız böyle olsun!

“Keşke bu kadar tane olsam”

Hande Soral

Hande Soral, özlemini yansıtmak için bir yol daha buldu. Çoklu aynaların önünde poz veren oyuncu, “Keşke bu kadar tane olsam” diyerek takipçilerini güldürdü. Böylece her yerde olabilirdi ama özlemenin de kendine has bir güzelliği var!

Benzer Haberler

İsim yok 18 Şubat 2021

💗💗💗

Yorum Yaz