5 Yıl Sonra Ekrana Dönüyor! Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş’lı Menajerimi Ara’da Kartlar Yeniden Dağıtılıyor

Aleyna

Haberler

23 Mart 2021

5 Yıl Sonra Ekrana Dönüyor! Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş’lı Menajerimi Ara’da Kartlar Yeniden Dağıtılıyor

Star Tv’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Her bölümünde birbirinden ünlü isimleri ağırlayan dizinin yeni bölümünde ise Türk sinemasının usta ismi Aydan Şener konuk olacak.

aydan şener-menajerimi ara

Türkiye’nin en sevilen dizilerinden biri olan Menajerimi Ara, kaldığı yerden tam gaz devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden beri çarpıcı konusu ve güçlü kadrosuyla reyting listelerini altüst eden dizinin hayran kitlesi ise gün geçtikçe katlanarak büyüyor.

aydan şener-menajerimi ara

Başrollerini Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş’ın paylaştığı dizide Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Özge Borak ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi usta isimler var. Her pazar birbirinden heyecanlı bölümleri ve özel ünlü konuklarıyla pazar gecelerinin vazgeçilmezi olan Menajerimi Ara’dan herkesi sevindiren bir haber geldi.

5 Yıldır Ekranlardan Uzaktı

aydan şener-menajerimi ara

Fransız bir diziden uyarlanan Menajerimi Ara’nın her bölümünde farklı bir ünlü ismi görüyoruz. Bu bölümdeki konuk isim ise hepimizde heyecan yarattı. Reşat Nuri Güntekin’in romanından uyarlanan Çalıkuşu dizisindeki Feride karakteriyle gönlümüzde taht kuran Aydan Şener’in Menajerimi Ara’da nasıl bir hikayeyle karşımıza çıkacağı ise büyük merak konusu.

Senelerin Yitiremediği Tescilli Güzellik

1 Mart 1963 doğumlu olan Aydan Şener, 1981 Türkiye güzeli. Çocukluğunu Bursa’da geçiren yıldız isim, ortaokul ve lise eğitimini Bursa’da Bursa Lisesinde tamamladı. 1981 yılında Türkiye güzeli seçildikten sonra aynı yıl Miss World güzellik yarışmasında Türkiye’yi temsil eden ünlü isim, döndükten sonra kariyer yolculuğuna hızla başladı.

aydan şener-menajerimi ara

Kısa bir süre mankenlik yapan Şener, 1983 yılında “Küçük Ağa” televizyon dizisi ile birlikte oyunculuğa başladı. 1986 yılında Kenan Kalav ile rol aldığı Çalıkuşu dizisi ile geniş çaplı bir üne kavuşan Aydan Şener, artık tüm Türkiye’nin en sevdiği yıldızlardan biri olmuştu. En son 2016 yılında Kalbimdeki Deniz adlı projede izlediğimiz Aydan Şener’i tekrar ekranda görme fırsatına sahip olacağımız için çok heyecanlıyız.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz