Anlamamak Mümkün Değilmiş! Şeyma Subaşı’nın Dolandırıcı Sevgilisi Meedo Sinyalleri Çok Önceden Vermiş

Aleyna

Haberler

29 Haziran 2021

Anlamamak Mümkün Değilmiş! Şeyma Subaşı’nın Dolandırıcı Sevgilisi Meedo Sinyalleri Çok Önceden Vermiş

Olayların kadını Şeyma Subaşı, “hayatımın aşkı” dediği nişanlısı Meedo tarafından kandırılınca hayalleri suya düştü. Günlerdir konuşulan dolandırıcılık meselesiyle ilgili tuhaf bir detay ortaya çıktı.

Şeyma Subaşı

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı’yla yaşadığı yıllarca süren aşkla hayatımıza giren Şeyma Subaşı, bir sosyal medya fenomeni olarak da magazin gündeminin tam ortasında kaldı. Son gelişmelere bakarsak, istese de uzun süreliğine gündemden düşmeyecek gibi görünüyor! Çünkü “hayatımın aşkı” dediği, 4 ayda evlenmeye karar verdiği ve yerlere göklere koyamadığı Meedo’sunun dolandırıcı olduğu iddia ediliyor. Şeyma Subaşı, bu yüzden ayrıldıklarını ısrarla yalanlasa da sosyal medyanın diline düştü bile!

Hamilelik Bilmecesi

Şeyma Subaşı Mohammed Al Saloussi

Mohammed Al Saloussi’nin Mısırlı bir milyarder olduğu hatta Mısır’ın ünlü ailelerinden birine mensup olduğu söyleniyordu. Uçak kapatmalar, süper lüks villalar, dev nişan yüzükleri derken herkes buna inandı ve Şeyma Subaşı’yı övme yarışı başladı! Ama durumdan şüphelenenler de vardı. Sonunda, 1-2 hafta kadar önce Ekşi Sözlük’te yapılan bir paylaşım Meedo hakkındaki tüm şaibeleri ortaya döktü ve yeni soru işaretleri yarattı. Sabah’tan Sonat Bahar da Mısır’da kimsenin bu adamı tanımadığını ortaya çıkarınca ortalık yangın yerine döndü!

Bir anda patlayan dolandırıcılık haberlerinden sonra cılız bir açıklama yapan Şeyma Subaşı, yalanladığı hamilelik haberini doğruladı ve düğünü ertelediklerini duyurdu. Sonra da düğün stresi yüzünden bebeğini kaybettiğini söyledi. Ertesi gün de yeni bir eve taşındı ve bütün fotoğrafları sildi! Ortalık, Meedo’nun sahtekarlığı ortaya çıkınca Şeyma Subaşı’nın bebeği aldırdığı ve ayrıldığı haberlerinden geçilmiyordu. Şeyma Subaşı haberlerin asılsız olduğunu söylese de artık ona inanacak pek kimse bulamadı!

Şaşırtan Paylaşım

Şeyma Subaşı Mohammed Al Saloussi

Neden ayrıldıkları hakkında çeşitli rivayetler olsa da, Meedo’nun milyarder bir beyaz atlı prens olmadığı kesin. Dolandırıcı olması da çok yüksek bir ihtimal! Bu kez de alay edildiği için sosyal medyanın gündemine düşen Şeyma Subaşı, bu fotoğrafı görünce ne hissetti acaba?

Mohammed Al Saloussi

Instagram’da pek çok magazin sayfasında ve Twitter’da paylaşılan bu fotoğraf, “Meedo dolandırıcılık sinyallerini vereli asırlar olmuş” dedirtiyor! Bakalım, bu işin altından daha neler çıkacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz