Yine “Atar” Modunu Açtı! Ezgi Mola Gördükleri Karşısında Çıldırdı: “Yaşattığınızı yaşayın!”

Aleyna

Haberler

14 Temmuz 2021

Yine “Atar” Modunu Açtı! Ezgi Mola Gördükleri Karşısında Çıldırdı: “Yaşattığınızı yaşayın!”

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, son günlerde yaşananlara daha fazla dayanamadı. Görmeye alıştığımız “atar” modunu tekrar açan ünlü oyuncu, “Yaşattığınızı yaşayın” diyerek isyan etti.

Ezgi Mola

Ezgi Mola, yıllarca komedi projelerinde izlemeye alıştığımız ve hep gülen yüzüyle hatırladığımız bir isimdi. Sosyal medyada ve özel hayatında, yer aldığı projelerden bile daha komik olmayı başaran ünlü isim hayranlarını gülmekten öldürüyordu. Ama geçtiğimiz sezon başlayan “Masumlar Apartmanı” dizisi bize Ezgi Mola’nın bambaşka bir yüzünü gösterdi. Daha önce sinema filmlerinde de dram oynamayı deneyen ve çok beğenilen ünlü oyuncu, rating şampiyonu “Masumlar Apartmanı” sayesinde bu yönünü herkese gösterdi. Bu değişim sürecinde pek görmediğimiz başka bir yanını daha gördük!

Mahkemelik Oldu

Ezgi Mola

Toplumsal olaylara son derece duyarlı olan Ezgi Mola, sosyal medya hesabında da sık sık farkındalık paylaşımları yapıyor. Hatta cinsel saldırı ve intihar şüphelisi Musa Orhan serbest bırakılınca öyle şeyler söyledi ki, sonunda dava açılan kişi Ezgi Mola oldu!

Hakkında hakaret suçu nedeniyle hapis istenen Ezgi Mola’ya destekler çığ gibi büyüdü. Zaten ünlü oyuncu daha bu destekleri görmeden bile “Yine olsa yine yaparım” diyecek kadar sözlerinin arkasındaydı! Kötü bir olay gördüğünde tepkisini frenleyemediğini ve içinden geldiği gibi yazdığını söyleyen Ezgi Mola, bugün de ünlü şarkıcı Gülşen’in kıyafetine yapılan yorumlar ve Tuz Gölü’nde ölen flamingolar için tepki gösterdi.

“Yaşattığınızı yaşayın”

Ezgi Mola

Tuz Gölü’nün kuruduğunu ve tüm flamingo yavrularının öldüğünü gören ünlü oyuncu, “Allah da sizi kara cahilliğinizde boğsun da kurtulalım. Bir bitmediniz!” diyerek tepki gösterdi. Hızını alamayan Ezgi Mola, diğer olaylara da parmak basmadan geçemedi.

Ezgi Mola story

Dibinizdeki istismar edilen çocukları, şiddet gören kadınları, katledilen doğayı, güzelim canların öldüğünü görmezden geldiniz, mahvettiniz! Göl kurutmak, denizi bitirmek ne demek ya!” diyen Ezgi Mola, başına gelen Musa Orhan davasına da değinmeden etmedi: “Konuşan yandı, korkutuldu, cezayı alması gereken sapıkları salıverip madalya taktınız! Yaşattığınızı yaşayın, başka dileğim yok! Özgürlükleri kısıtlayıp vır vır etmek yerine, cana kıymet vermeyi, ülkenin her karış toprağını korumayı öğrenin!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz