Dedikodu Kazanı: Seren Serengil’in Hastalığı Devam Ediyor, Nükhet Duru’nun Acı Günleri, Buket Aydın R Yaptı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

13 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Seren Serengil’in Hastalığı Devam Ediyor, Nükhet Duru’nun Acı Günleri, Buket Aydın R Yaptı!

Magazin dünyasında bugün de sular durulmadı. Bakalım 13 Haziran Pazar günü neler olmuş, hep beraber inceleyelim!

1. Tolga Güleç’ten Meslektaşlarına Şok Sözler!

Son olarak Masumiyet dizisinde izlediğimiz Tolga Güleç, Koronavirüs aşısı olan meslektaşlarını şu sözlerle ti’ye aldı; “Şu sıralar kafama takılan bir soru; neden her aşı olan, aşı olurken fotoğraf paylaşıyor, cidden bilmediğimden soruyorum, böyle bir mecburiyet mi var? (Gri fonumu da çaktım) Hayır yani hemen hemen her yaptıran poz veriyor ne amaçla acaba? ‘Bakın bakın ben aşımı oldum, VATAN HAİNİ değilim’ algısı mı acaba? Ne diyolar mesela o an bi sn tam aşıyı vurmadan önce şu benim telefonla beni ve aşıyı tam kadraj alabilir misiniz, bi de mutluymuş gibi bakcam Instagram’a koyacağım falan mı? Ay çok utandım :)) “ Bu arada detaylar için:

2. Nükhet Duru İlk Kez Konuştu!

blank

Güzel şarkıcı Nükhet Duru, bugün Hürriyet’ten Hakan Gence’ye konuştu. “Duru Olmak” belgeselinden sonra yaşadıklarını şu sözlerle açıkladı; “Yaralandım. Ağır bir darbe aldım. Kardeş gibi sevmiş ve güvenmiştik. Ben normalde ağlayan bir kadın değilim ama günlerce ağladım. Kendime gelemedim. Cam kırığı yutmuş gibi oldum. Yola beraber çıktığın, güvendiğin insandan böyle tuhaf bir şey gelince toparlayamıyorsun kendini. Meğer bu plan uzun süredir uygulanıyormuş da ben her zamanki salaklığımla ‘Canım benim’ diyormuşum. Bundan fazla söyleyecek bir şeyim yok. Çünkü bir insan yapmadığı şeyi izah etmek için ortaya çıkmaz. Adli süreçte gerçekler ortaya çıkacak.” Bu arada detaylar için:

3. Seren Serengil’den Açıklama!

blank

Geçtiğimiz günlerde apar topar hastanelik olan Seren Serengil, safra kesesi ameliyatı olacaktı. Ancak bünyesi izin vermedi. Bugün sabah saatlerinde takipçilerini bilgilendirmekten geri durmayan güzelimiz; “Bu akşam dostum, kardeşim Cem Payaslı benim uzun bir süredir olmaktan kaçındığım geriye dönüş ameliyatı için önemli bir profu aradı yemekteyken… Cem bu ameliyatı olmazsam önümüzdeki seneyi çıkaramayacağını söyledi. Zor bir sürece girmişim. 45 kiloyum safra kesesi için tek başına narkoz alınmasını istemediler. Bekliyorum geriye dönüşüm ve safra kesesini beraber yapacaklarını söylediler ameliyatın zor olduğunu ve ameliyat masasından kalkabileceğim de söylendi ama bu şekilde de 1,5 yıl yaşayamazmışım bu nedenle ameliyat olamadım ayrı ayrı narkoz almayayım diye geriye dönüşüm ameliyatımı bekleyeceğim merak edenleri bilgilendirmek istedim” açıklamasını yaptı. Bu arada detaylar için:

4. Emir Sarıgül ve Buket Aydın Barıştı!

blank

Daha öncesinde “Emir beyin bana yaptığı evlilik teklifi onun yaptığı bir harekettir. Ben Emir beyin evlenme teklifini kabul etmedim, etmeyeceğim.” açıklamasıyla herkesi şaşırtan Buket Aydın, dün akşam Emir Sarıgül’le görüntülendi. Anlaşılan çiftimiz Sibel Can kaçamağına rağmen barışmış! Bu arada detaylar için:

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz