Murat Akdoğan’la İlişki Yaşayan Sen Çal Kapımı’nın Yıldızı Hande Erçel’in Çöpçatanı Ablası Gamze Erçel’miş

Aleyna

Haberler

19 Mart 2021

Murat Akdoğan’la İlişki Yaşayan Sen Çal Kapımı’nın Yıldızı Hande Erçel’in Çöpçatanı Ablası Gamze Erçel’miş

Her defasında adı FOX TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisindeki partneri Kerem Bürsin ile aşk iddialarına karışan Hande Erçel, geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir aşka yelken açmıştı. Güzel oyuncu, Murat Akdoğan ile aşk yaşamaya başlamıştı. Bu ilişkinin mimarı, çöpçatanı ise belli oldu. Hande Erçel’in aşk hayatındaki Gamze Erçel detayı…

Hande Erçel ve Murat Akdoğan’ın, ablaları Cansın Hacısoyu ile Gamze Erçel vesilesi ile ilişkiye başladığı öğrenildi. Gözlerden uzak aşk yaşayan ikili, yakın zamanda Instagram’dan birbirlerini takip etmişti.

Kerem Bürsin İddiaları Yalanlanmış Oldu

Kerem Bürsin ve Hande Erçel

FOX TV’de yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Kerem Bürsin ile başrolü paylaşan Hande Erçel, haklarında çıkan aşk iddialarını yeni aşkıyla birlikte artık yalanmış oldu.

Abla Gibi Abla

blank

Hayranları tarafından sürekli yan yana getirilen Erçel ve Bürsin, güzel oyuncunun yeni sevgilisi Murat Akdoğan ile bu yakıştırmalardan kurtuldu. Her gün yeni bir detayın geldiği ikilinin ilişkisinin magazin kulislerinde dönen bir bilgiye göre Murat Akdoğan’ın ablası Cansın Hacısoyu ve Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel’in vesile ile olduğu öğrenildi.

Kameralardan Uzak Duruyorlar

blank

Geçtiğimiz günlerde birbirlerini takip etmeleri ile ortaya çıkan aşk haberine ikiliden henüz bir açıklama ya da yalanlama gelmedi. Öte yandan magazin kulislerinde konuşulanlara göre Erçel ve Akdoğan’ın ilişkilerini şimdilik kameralardan uzakta yaşamak istedikleri öğrenildi.

Fenomen Bir Abla

Instagram’da yaklaşık üç buçuk milyon takipçisi olan Gamze Erçel, son dönemin en sevilen fenomenlerinden. Hande Erçel de sık sık yeğeni, yani ablasının çocuğu ile fotoğraflar paylaşıyor. İki kardeş arasında su sızmıyor yani. Ne diyelim, Allah ablalı kardeşli mutlu etsin.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz