Kavga Sonunu Getirdi! Yasak Elma Ekranlara Veda Ediyor

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

Kavga Sonunu Getirdi! Yasak Elma Ekranlara Veda Ediyor

Fox Tv’nin fenomen dizisi Yasak Elma bomba üstüne bomba patlatıyor. Sevilen dizinin Şahika’sı Nesrin Cavadzade’nin Yasak Elma’ya veda ettiği haberini sindirmeye çalışırken bir de sezon finali haberi geldi.

yasak elma

Yasak Elma şüphesiz son zamanların en sevilen dizilerinden biri. Güçlü kadrosu ve iddialı konusuyla ekranlarda fırtınalar estiren fenomen dizi birbirinden heyecanlı bölümleriyle tüm Türkiye’yi adeta ekranlara kilitliyor. Başrollerinde Şevval Sam Eda Ece Nesrin Cavadzade Erdal Özyağcılar Berk Oktay Barış Kılıç Nilperi Şahinkaya gibi isimlerin olduğu sevilen dizinin setinde olaylar iyice karıştı.

Nesrin Cavadzade ve Yönetmenin Arası Gerim Gerim Gerildi

Söylentilere göre, Yasak Elma’nın yönetmeni rahatsızlanınca eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt çekime yardımcı olmaya gelmiş. Bu haberi alınca dizinin yıldızı Eda Ece de Yeşilyurt’u görmek için çekimi olmamasına rağmen sete uğramış. Yeşilyurt ise yardımcısına görevini devredip Eda Ece ile sohbet etmiş. Çekim uzayınca keyfi kaçan ve çok üşüyen Nesrin Cavadzade ise “İşi bitirip öyle sohbet etseydiniz” demiş.

yasak elma

Daha sonra ise Yeşilyurt ve Cavadzade’nin arası iyice gerilmiş. Nesrin Cavadzade ise bunun üzerine seti terk etmiş. Bu olaylar yapımcnın kulağına gidince de Nesrin Cavadzade için cenaze sahnesi hazırlanmaya başlanmış.

yasak elma

Güzelliği ve yeteneğiyle adından söz ettiren Nesrin Cavadzade ise dizinin en sevilen karakterlerinden birini canlandırıyordu. Ayrılık haberi ise yıldız oyuncunun hayranlarını oldukça üzdü. Yasak Elma’nın yapımcılığını üstlenen Medyapım ise Nesrin Cavadzade ile başka bir projede tekrar çalışmak istediğini belirtti.

Sezon Finalinde Nihai Karar

yasak elma

Yasak Elma’nın sezon finali tarihi epeydir konuşuluyordu. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Yasak Elma sezon finaline gidiyor. En son 108. bölümüyle ekrana gelen Yasak Elma 110. bölümünde sezon finali yapacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz