Bir Anda Kalbini Tutup Yere Yığıldı! Dicle ile Kıraç Arasında Tansiyon Yükseldi: Menajerimi Ara 36. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

Bir Anda Kalbini Tutup Yere Yığıldı! Dicle ile Kıraç Arasında Tansiyon Yükseldi: Menajerimi Ara 36. Bölüm Fragmanı

Ego Ajans’ta işler iyice karıştı. Feris’in ayrılması ile birlikte sorumlulukları katlanarak artan Dicle bu işlerin üstesinden gelebilecek mi? Barış’ın gizemli eski sevgilisinin akıbeti ne olacak?

menajerimi ara

Star Tv’nin bir Fransız dizisinden uyarlanan fenomen dizisi Menajerimi Ara, birbirinden heyecanlı bölümleriyle ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Güçlü kadrosu ve eğlenceli konusuyla ünlüler dünyasının iç yüzüne şahit olduğumuz fenomen dizi bu sezonun en sevilen yapımlarından biri haline geldi.

menajerimi ara

Başrollerinde Barış Falay (Kıraç), Canan Ergüder (Feris), Fatih Artman (Çınar), Serhat Teoman (Serkan), Ayşenil Şamlıoğlu (Peride), Ahsen Eroğlu (Dicle), Deniz Can Aktaş (Barış) gibi isimlerin olduğu fenomen dizi son bölümüyle heyecan doruklarda bırakmıştı. Menajerimi Ara’nın yeni bölümünde bizleri neler bekliyor gelin hep beraber bir göz atalım.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Evlilik teklifi ile mutluluğu sonunda bulduğunu sanan Feris, Serkan’ın boşanmadığı gerçeğiyle yüzleşince Amerika’ya gitmeye karar verdi. Feris Ego’daki yerini Dicle’ye bırakınca ise Dicle’nin kariyerinde yeni bir dönem başladı.

menajerimi ara

Serkan’ın gidişiyle ajansın yeni patronu olan Ceyda ise tüm menajerlerin üzerine kabus gibi çöktü. Ego’da radikal değişiklikler yapan yeni patron, menajerlere tüm ajansı dar edecek gibi.

menajerimi ara

Kariyerinin yeni döneminin ilk gününde birçok terslikle uğraşan Dicle, Barış’ın partnerini istememesi üzerine büyük bir tartışma yaşadı. İstenmeyen partner ile Barış’ın geçmişi ise herkesi çok şaşırttı.

menajerimi ara

Çınar ise ajansın taze oyuncu adayı Arzu’yu dize getirmeye çalıştı. Deneme çekimi için hazırlanan ikili başlarını büyük bir belaya soktu.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz