Kefaret’in Zeynep’i Nurgül Yeşilçay Yasaklara Tepki Olarak İçindeki Kösem’i Ortaya Çıkardı: “Yallah…”

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

Kefaret’in Zeynep’i Nurgül Yeşilçay Yasaklara Tepki Olarak İçindeki Kösem’i Ortaya Çıkardı: “Yallah…”

Fox’un sevilen dizilerinden Kefaret’te Zeynep karakterini canlandıran Nurgül Yeşilçay, Koronavirüs kısıtlamalarını Instagram hesabından eleştirdi! Fakat eleştirirken bir dönem canlandırdığı Kösem Sultan’ın ağzıyla verdiği tepki herkesi güldürdü!

Kefaret Herkesi Hayal Kırıklığına Uğrattı!

Bu sezon Fox TV için pek de iyi geçmedi. Oldukça iddialı yapımlarla yeni sezona bomba gibi başlayan Fox; Kefaret ve Masumiyet dizilerine bir hayli güveniyordu. Güçlü oyuncu kadroları ve iddialı senaryolarıyla reyting sıralamasında fırtınalar estirmeye niyetlenen Fox TV büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

kefaret nurgül yeşilçay

Önce Nurgül Yeşilçay’ın başrolünde olduğu Kefaret dizisi reytinglerde yükselmek yerine hızlı bir düşüş yaşamaya başladı. Ardından da Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’un başrollerini paylaştığı Masumiyet dizisi ilk haftalarda Sadakatsiz’in rakibi olarak görülürken, son bölümde resmen reytinglerde çakıldı!

Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay’ın İçinden Kösem Sultan Çıktı!

Bu kadar hızlı düşüş yaşayan Kefaret dizisi, ikinci sezon onay alamadı ve 28. bölümle ekranlara veda etmesine karar verildi. Yavaş yavaş finale doğru evrilen Kefaret’in başrol oyuncularındna Nurgül Yeşilçay’ı izlemeyi çok özleyeceğiz! Özellikle de güzel oyuncunun canlandırdığı Zeynep karakterine çok alışmıştık. Fakat Nurgül Yeşilçay’ın sağı solu belli olmaz, belki gün gelir sosyal medyadan “Zeynep” olarak seslenir bizlere. Aynı bugün Kösem Sultan olarak seslendiği gibi!

blank

Bildiğiniz gibi Koronavirüs tedbirleri kapsamında 17 günlük tam kapanmaya geçiyoruz! Birçok kişi bu 17 günlük zamanda kendi memleketlerine ya da güneye doğru yol alırken; sosyal medyadan gelen eleştirilerin ardı arkası kesilmiyor. 17 günlük tam kapanmayı eleştiren kişilerden biri de Nurgül Yeşilçay’dı! Bir dönem canlandırdığı Kösem Sultan’ın dilinden paylaşım yapan güzel oyuncunun; “Yallah tımarhaneye!” çıkışı herkesi güldürdü! Bayramdan sonra ülkecek “tımarhanelik” olmamayı umuyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz