Müge Anlı Konuğuna Nasihat Verirken İlber Ortaylı’ya Aşkını İtiraf Etti! Müge Anlı’nın Canlı Yayında Yaşadığı Zor Anlar

Aleyna

Haberler

29 Nisan 2021

Müge Anlı Konuğuna Nasihat Verirken İlber Ortaylı’ya Aşkını İtiraf Etti! Müge Anlı’nın Canlı Yayında Yaşadığı Zor Anlar

Müge Anlı bugün Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan yine mağdur bir konuğuna nasihat verirken zor anlar yaşadı. Nasihat vereyim derken kendinden örnek vermeye başlayan Müge Anlı hayran olduğu İlber Ortaylı’dan bahsetmeye başladı. Bu esnada hayranlık duyduğu İlber Ortaylı için “Aşık olunmaz mı?” diye sorduktan sonra bir anda konuyu çevirmeye çalıştı. İşte Müge Anlı’nın canlı yayında İlber Ortaylı için söyledikleri!

İlber Ortaylı’ya Aşık Olunmaz mı?

Müge Anlı ilişkilerde ve duygularda yaş farkının öneminin olmadığını açıklamaya çalışırken bir anda içinden çıkılmaz bir duruma düştü. 80 yaşında birisine de aşık olunabilir diyerek durumu açıklamaya çalışırken bir anda “İlber Ortaylı’ya aşık olunmaz mı yani, olursun” dedi. Hep İlber Ortaylı’nın videolarını izlediğini söyleyen Müge Anlı ardından bunun sadece bir hayranlık olduğunun altını çizerek konuyu değiştirmeye çalıştı.

Kendisinden 28 Yaş Küçük Sevgilinin Yaptıkları

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü mağdurlarından birisi de Mersin’den katılan Semra Kır’dı. Semra Kır sevgilisi tarafından dolandırıldığı gerekçesiyle Müge Anlı’ ya başvurarak yardım istedi. Kendisini asker olarak tanıtan kişinin hem kendisine cinsel istismarda bulunduğunu hem de birçok konuda yalan söylediğini paylaştı. Semra Kır ayrıca duyguları ile oynayan bu kişinin tam 195 Bin lirasını aldığını ve kendisini dolandırdığını da anlattı. Hatta evli olduğu sonradan ortaya çıkan sevgilinin Semra Kır’ın 60 Bin TL’si ile karısına altın aldığını da söyledi.

Müge Anlı Semra Kır’a Ders Verirken!

Müge Anlı ise Semra Kır’ın bu yaşadıkları sonrasında yaşadığı ilişkide yaş farkına takılmasına gerek olmadığını ifade etmeye çalıştı. Semra Kır’a sevgilisinin kendisinden 28 yaş küçük olmasının değil onun yaptıklarının yanlış olduğunu anlattı. Bir kişinin kendisinden daha küçük ya da daha büyük birisine hayran olabileceğini açıklamaya çalışan Müge Anlı işte bu esnada kendisini İlber Ortaylı’ya duyduğu hayranlığı anlatırken yakaladı. “İlber Ortaylı’ya aşık olunmaz mı?” diyen güzel sunucu ardından hemen iş arkadaşlığından ve mesleki hayranlıktan bahsederek konuyu değiştirmeye çalıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz