Dedikodu Kazanı: Demet Akalın’ın Baba Hasreti, Yusuf Güney Uzaya Gitmiş, Müge Anlı’da Reklam Arasında Düğün!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

29 Nisan 2021

Dedikodu Kazanı: Demet Akalın’ın Baba Hasreti, Yusuf Güney Uzaya Gitmiş, Müge Anlı’da Reklam Arasında Düğün!

Dedikodu kazanını bugün de fokurdatıyoruz! Bakalım hangi ünlü simalar neler yapmış? Hazırsanız 29 Mart Perşembe gününün stresini üzerimizden atıyoruz!

1. Demet Akalın’ın Baba Hasreti!

Demet Akalın

Güzel şarkıcı Demet Akalın’ın programında hüzünlü anlar yaşandı! Programın konuğu ünlü İlahiyatçı Ali Rıza Temel’di. Birçok seyirci canlı yayına bağlanarak Ali Rıza Temel’e soru sordu. Telefona bağlanan kişilerden biri babasının kanser hastası olduğunu söyledi. Kadın, babasının kendisinden para çaldığını anlatınca Demet Akalın gözyaşlarını tutamadı; “Hocamın izniyle bir şey söylemek istiyorum. Belki utanıyordur senden para istemeye. Bırak 5 10 neyse alsın, zaten kanser hastasıymış. Keşke babam hayatta olsa da bütün evimi barkımı arabamı her şeyimi alsa!” Bu arada detaylar için:

2. Müge Anlı’da Bir İlk Yaşandı!

Müge Anlı

Cinayet, kaçırılma ve kaos haberini görmeye alıştığımız Müge Anlı’nın programında bugün bir ilk yaşandı! Geçtiğimiz haftalarda evden kaçan Nilüfer bulundu ve yanına kaçtığı Abdullah’la nikahı canlı yayında yayınlandı. Hatta nikahtan sonra stüdyoya gelen çiçeği burnunda çiftimiz reklam arasında göbek attı! Bu arada detaylar için:

3. Melisa Döngel ve Ekin Koç’tan Sürpriz Aşk!

Melisa Döngel

Geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı’nın eski sevgilisi Guido Senia ile anılan Melisa Döngel; “Sevgiliye vaktim yok!” açıklamasını yapmıştı. Fakat Magazin D’nin haberine göre Melisa Döngel, kendisi gibi oyuncu olan ve şu sıralar Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde rol alan Ekin Koç’la aşk yaşamaya başlamış! Bakalım bu iddia doğru çıkacak mı? Bu arada detaylar için:

4. Yusuf Güney’den Şaşırtan İtiraflar!

Yusuf Güney

Bir dönemin sevilen şarkıcılarından Yusuf Güney bugün Beyaz TV’de “Hayatın Rengi” programının konuğu oldu ve uzaya gittiğini iddia etti; “Astral seyahatle uzaya gittim, geldim. Astral seyahat bilimsel olarak da var. Yani düşünce gücüyle bedenden ruhu ayırıp zaman kısıtlaması yaşamadan her yere gidebiliyorsunuz. Gezegenler arası da ulaşım sağlayabiliyorsun. Bir süre Astral Seyahat deneyimi yaşadım ve uzaya gitmeyi başardım. İki sene önce Ay’da su olduğunu söyledim mesela NASA daha yeni açıkladı. Mars’ta bildiğiniz yemyeşil bir göl var ve NASA bunu da yeni açıkladı. Ay’ın karanlık tarafında bir askeri üs var. Bunu uzaydaki varlıkların yaptığını söyledim. Onu da yeni açıkladılar. NASA birçok bilgi benden sonra açıklıyor.” Bu arada detaylar için:

5. Nesrin Cavadzade Yönetmenle Kavga Edince İşinden Oldu!

Nesrin Cavadzade

Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor! Güzel oyuncu Instagram hesabından yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı, Şahika’nın cenazesinden fotoğraf paylaşan Nesrin Cavadzade’nin Yasak Elma’nın yeni yönetmeniyle kavga ettiği ve bu yüzden diziden ayrıldığı iddia edildi. Ancak birçok sosyal medya kullanıcısı bu iddianın doğru olduğuna inanmıyor. Yasak Elma senaristleri ters köşeleri biraz fazla abarttı sanırım, Nesrin Cavadzade gerçekten diziden ayrıldıysa bile buna kimse inanmayacak! Bu arada detaylar için:

6. Aygün Aydın’ın Hakan Sabancı Takıntısı Bitmiyor!

Aygün Aydın

Hakan Sabancı’yla anıldığından beri hayatımızdan çıkmak bilmeyen Aygün Aydın’ın takıntısı bitmiyor! Her defasında Hakan Sabancı’ya atıf yapan Aygün Aydın bugün yine Instagram açıklamasıyla herkesi şaşırttı; “Hakan Sabancı’ya Seninle tanışmamın yarattığı kaosla birlikte 81 ilden gelen maillerden sadece 1 haftada 6.825 cv yi okuyabildim ve bunlardan 4.313 kişiye bu pandemi sürecinde istihdam sağladım. 324 iş birliği teklifinden şimdilik 157 tanesiyle anlaşarak 628 bin TL gelir elde ettim ve bu tutarla ailesinin maddi imkanı olmadığı için kitap alamayan 3.140 öğrenciye test kitabı göndererek hayatlarına dokundum. Bir çok insanın hayatına daha da dokunmaya devam edeceğim çünkü daha okumam gereken binlerce mail var. Sen olmasaydın bunca şeyi başaramazdım. Ben tanışıklığınızdan alabileceğim en yüksek ruhsal verimi ve hazzı alıp amacıma ulaşarak doyuma ulaştım. Bence artık birbirimizin hayatındaki görevi burada son bulmuş bulunmakta. Yaşamında mutluluklar dilerim. Umarım bir gün bir ömür boyu fiziksel mutluluktan çok daha ötesinin ne kadar kıymetli olduğunu sende tadabilecek kadar olgunlaşırsın. Bir daha tanışıklık haricinde görüşmemek üzere hoşçakal. Sevgi ve saygılarımla Aygün Aydın”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz