Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal Çiftine 700 Bin TL’lik Şok: Ne Yapacaklarını Şaşırdılar!

Aleyna

Haberler

11 Mart 2021

Kenan İmirzalıoğlu-Sinem Kobal Çiftine 700 Bin TL’lik Şok: Ne Yapacaklarını Şaşırdılar!

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti… Ünlüler camiasının en sessiz sakin ve sansasyonlardan uzak çifti olarak tarihe geçebilirler! Her daim sadece kendi işlerine ve projelerine odaklanan çiftimizin birlikte olduğunu bilen çok kişi yoktu. Hatta birçok kişi Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun birlikte olduğunu düğün günü öğrendi.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

Samimi ve eğlenceli bir düğünün ardından yine sansasyondan uzak durmayı tercih eden çiftimiz, iki kişilik aileleriyle kendi halinde yaşamaya devam ettiler. Fakat güzel oyuncu Sinem Kobal’ın hamilelik haberi sosyal medyaya bomba gibi düştü! Anne olacağını öğrendiğimiz Sinem Kobal, magazinciler tarafından yakın markaja alındı.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

Lalin’li Yeni Hayat!

Sosyal medyayı çok aktif kullanmayan çiftimizi çok nadir zamanlarda, sadece kameralara yakalanınca görebiliyoruz! 2016 yılında dünyevine giren çiftimiz, 2020’nin son aylarında kızları Lalin’i kucaklarına aldı. Henüz Lalin’in yüzünü göremedik fakat hastane çıkışı basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

Hatta Sinem Kobal’ın hastane çıkışında fit görüntüsü herkesin dikkatini çekti! Doğumdan birkaç hafta sonra eski fiziğine kavuşan güzel oyuncu sosyal medyada “Lalin’i gerçekten sen mi doğurdun?” yorumları aldı. Gerçekten de Sinem Kobal’ın birkaç hafta içinde hamilelik kilolarından kurtulması herkesi çok şaşırttı!

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

Bugünlerde kızları Lalin ile mutlu bir aile olan çiftimiz, kızlarını büyütüyor. Bir süredir herhangi bir projede yer almayan Sinem Kobal, kızını kendi büyütmek istiyor. Kenan İmirzalıoğlu’nu ise yeni bir projede görmeyi çok isteriz! Son olarak Atv’de “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışma sunuculuğunu üstlenen yakışıklı oyuncuyu bir dizi ya da filmde izlemeyi çok özledik.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

Sezon İçin 700 Bin TL!

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, evlendikten sonra yaz aylarını İstanbul’da değil Ege’de geçiriyor. Marmaris Selimiye’de sezonluk ev kiralayan çiftimiz bu sene ev sahibinin 3 ay için istediği parayı öğrenince bir hayli şaşırmış! Selimiye’de bulunan eve tam 700 bin TL isteyen ev sahibinin bu fiyat güncellemesi, Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’nun başka evler aramasına sebep olmuş.

Birkaç ay için 700 bin TL istemek nedir ama? Gerçekten çok fazla! Bakalım çiftimiz yeni bir ev bulabilecek mi yoksa 700 bin TL’yi gözden çıkaracak mı?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz