Osman’ın Düşmanları Hiç Bu Kadar Büyük Olmamıştı! Kuruluş Osman 50. Bölüm Fragmanı Yayında

Aleyna

Haberler

11 Mart 2021

Osman’ın Düşmanları Hiç Bu Kadar Büyük Olmamıştı! Kuruluş Osman 50. Bölüm Fragmanı Yayında

Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı olan Kuruluş Osman dün yayınlanan 49. bölümde yine takipçilerini ekranlara bağladı. Dizinin 49. bölümünü izleyenler yeni bölümde neler olacağını merak ederken 50. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte haftaya Kuruluş Osman’da yaşanacak gelişmeler!

50. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman dizisinin resmi sitesinden yayınlanan 50. bölüm fragmanı daha şimdiden dizinin hayranlarını heyecanlandırmaya yetti bile. Son bölümde Osman Bey Kara Şaman Togay’ın uç bölgelerinde dengeleri değiştirdikten sonra obaların birliğini sağlamak için bir birlik çağrısında bulunur. Türk obalarının beylerinin Söğüt’te toplanacağı Toy için üst düzey güvenlik önlemleri alınır. Ancak buna rağmen Melik ve Süleyman’ın yardımlarıyla içeri sızmayı başaran Kara Şaman Togay, Toy’a bir saldırı düzenler. Osman Bey ise kendi düzenlemiş olduğu Toy’da davetli Türk beylerinin saldırıya uğramasından dolayı bir güven kaybı yaşar.

Malhun Hatun ve Togay’ın Yüzleşmesi

Toy’da bulunanlar arasında bulunan Malhun Hatun ve babası da vardır. Ve düzenlenen saldırıda babası yaralandığı için Malhun Hatun da Togay’ın peşine düşecektir. Ancak bu esnada Malhun Hatun Togay tarafından yaralanır. Bir sonraki bölümde ise tüm bu olanlar nedeniyle kendini sorumlu hisseden Osman Bey bunun intikamı için savaşacak. Fragmanda Osman Bey “Boyların birliği, dirliği çakalların ve domuzların hükmüne bırakılmayacak” diyerek 50. bölümde seyirciyi oldukça heyecanlı anların beklediğini müjdeledi.  

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz