Kendi Ailemizi Kuruyoruz Diyen Meryem Uzerli’den Huzurlu Paylaşım! Uzerli ve Kızı Lily

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Kendi Ailemizi Kuruyoruz Diyen Meryem Uzerli’den Huzurlu Paylaşım! Uzerli ve Kızı Lily

Ocak ayında ikinci kez anne olan Meryem Uzerli’yi bir süredir kızı Lily ile birlikte yaptığı paylaşımlarla takip ediyoruz. Ancak fotoğraflarda Lily’nin yüzünü göstermeyen Uzerli babası hakkında da herhangi bir bilgi vermiyor. Amerikalı bir sevgilisi olduğu bilinen Meryem Uzerli bugün de küçük Lily ile birlikte harika bir paylaşım yaptı. İşte Meryem Uzerli ve kendi kurduğu ailesi!

Kendi Ailemizi Kuruyoruz!

Lily henüz doğmadan önce Meryem Uzerli takipçileri için bir açıklama yapmıştı. Yaptığı duygusal paylaşımda ünlü oyuncu “Lara artık 7 yaşında. Zaten uzun zamandır kardeş istiyordu. 5 aylık hamileyim. Cinsiyeti kız. Kendi ailemizi kuruyoruz” demişti. Bu paylaşımın ardından Lily’nin de dünyaya gelmesiyle Uzerli’nin ailesi biraz daha genişlemiş oldu. Ancak Meryem Uzerli hala daha ikinci kızının babasını bir sır gibi saklamaya devam ediyor.

İlk Partnerlerinden Gördüğü Psikolojik Şiddet

Meryem UZerli

Meryem Uzerli daha önce vermiş olduğu bir röportajda kendisine sorulan “Hiç fiziki, sözlü ya da psikolojik şiddete maruz kaldınız mı?” sorusuna ilginç bir cevap vermişti. Fiziksel olarak şükürler olsun ki şiddete maruz kalmadım diyen sanatçı “Sözlü olarak da gerçek anlamda kalmadım. Ama psikolojik şiddete ilk ilişkilerimde elbette maruz kaldım” demişti. Güzel oyuncu kendilerine güveni olmayan partnerlerinin ilişki esnasında kendisini küçültmeye çalıştıklarını anlattı. Ancak “Günün birinde bu düzenin farkına vardım ve ilişkimi hemen sona erdirdim” dedi.        

Eski Eşi Can Ateş’ten de Psikolojik Şiddet

Meryem UZerli

Meryem Uzerli kendisine sorulan psikolojik şiddet sorusuna eski eşi tarafından da maruz kaldığını anlattı. İlk kızına hamile olduğunu ve onu dünyaya getirmek istediğini söylediğinde Can Ateş’in söylediklerine çok üzüldüğünü belirtti. Uzerli bu durumu “Erkek istemezse, kadın olarak benim böyle bir kararı veremeyeceğimi söyledi” şeklinde aktardı. Hatta Can Ateş’in arkadaşlarının da kendisine bu şekilde yaklaştığını anlatan Uzerli bir anne adayı olarak bunu bir psikolojik şiddet olarak değerlendirdiğini de söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz