Alişan Fenerbahçe’nin Yenilgisine Twitter’dan İsyan Etti: “Kadıköy’de Gelen Geçene Yenildiniz!”

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Alişan Fenerbahçe’nin Yenilgisine Twitter’dan İsyan Etti: “Kadıköy’de Gelen Geçene Yenildiniz!”

Ünlü türkücü Alişan, hem Twitter’dan hem de Instagram’dan Fenerbahçe’ye isyanını dile getirdi! Koyu Fenerbahçe’li olduğunu her daim dile getiren ünlü türkücü, tuttuğu takımda yaşanan ve bir türlü çözülemeyen sıkıntılara isyan etti!

Alişan

Fenerbahçe’nin Sorunları Çözülmüyor!

Futbolla yakından ilgilenmeye gerek yok, hatta takım tutmaya bile gerek yok. Fenerbahçe’nin son yıllarda yaşadığı olayları sosyal medya kullanan herkes biliyor. Geçmiş yıllarda Ali Koç’un başkan seçilmesiyle başlayan çöküş, aradan 3 yılın geçmesine rağmen hâlâ çözülebilmiş değil.

Ali Koç

Dün akşam Kadıköy’de oynanan Fenerbahçe – Gençlerbirliği maçında mağlup olan takım Fenerbahçe oldu. Kendi sahasında Gençlerbirliği’ne yenilen Fenerbahçe’liler artık isyan bayrağını çekti! Başkan Ali Koç’a, Teknik Direktör Erol Bulut’a ve birçok transferde imzası olan eski futbolcu Emre Belözoğlu’na bol bol giydiren taraftarlar, bu kadar transferin sonuç getirmemesinden şikayetçi.

blank

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye transfer olması sosyal medyada çok konuşuldu. Binlerce kişi Mesut Özil ve ailesinin Türkiye’ye dönüşünü canlı olarak takip etti. Hatta Fenerbahçe yetkilileri, Mesut Özil’in transfer ücreti ve maaşını taraftarlardan #MesutOlalım kampanyasıyla topladı. Fakat Mesut Özil’in henüz başarılı olamaması taraftarlarda umutsuzluğa yol açtı.

Mesut özil

Alişan Sonunda İsyan Etti!

Ancak yapılan onca transferden sonra Fenerbahçe’nin kendi sahasında Gençlerbirliği’ne yenilmesi; taraflarlar için bardağı taşıran son damla oldu! Birçok kişi sosyal medyadan tepkisini dile getirdi. Bu kişilerden biri de sevilen türkücü Alişan’dı!

Koyu bir Fenerbahçe’li olduğunu bildiğimiz Alişan, dün oynanan Fenerbahçe – Gençlerbirliği maçından sonra çok sinirlenmiş olacak ki; hem Twitter’dan hem de Instagram’dan isyanını dile getirdi. Alişan’ın bu isyanına birçok kişi destek oldu! Bakalım Fenerbahçe’nin bu kötü giditaşı nerede son bulacak? Bekleyip göreceğiz.

Alişan Twitter

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz