TRT’nin Yeni Reyting Rekortmeni Dizisi Teşkilat’ın 3’üncü Bölüm Fragmanı Ortalığı Salladı!

Aleyna Özyaman

Haberler

15 Mart 2021

TRT’nin Yeni Reyting Rekortmeni Dizisi Teşkilat’ın 3’üncü Bölüm Fragmanı Ortalığı Salladı!

TRT dizilerinin başarısı herkesin malumu! Son zamanlarda en çok sevilen diziler genellikle TRT ekranlarından çıkıyor. Reyting sıralamasını ilk yayınlandığı bölümden itibaren domine eden TRT dizilerine geçtiğimiz hafta bir yenisi daha katıldı; Teşkilat!

Teşkilat

Teşkilat Dizisi Beklentileri Yükseltti!

TRT’nin en iddialı yapımlarından olan Teşkilat, geçtiğimiz hafta ilk bölümüyle ekranlara geldi. Daha ilk bölümüyle izleyicileri kendisine bağlamayı başaran Teşkilat dizisi, seyircilerden tam not aldı! Dün akşam ise Teşkilat’ın yeni bölümü yayınlandı. Daha ikinci haftasında bütün reyting kategorilerinde zirveye yerleşen dizi, sosyal medyada da çok konuşulmaya başlandı.

Teşkilat

Teşkilat dizisi hem oyuncu kadrosuyla hem de farklı konusuyla seyircilere seyir keyfi yaşatmaya hazırlanıyor. Dizinin kadrosunda Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Tuncer Salman, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Nihat Altınkaya, Serdar Yeğin, Ahmet Uğur Say ve Yavuz Bingöl yer alıyor.

Teşkilat

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Masumlar Apartmanı ve Gönül Dağı dizileriyle reytingi kimselere kaptırmayan TRT, Teşkilat dizisiyle de Cumartesi akşamları domine edecek gibi duruyor. Milli İstihbarat Teşkilatı’nın (MİT) işlendiği dizide 7 vatanseverin hayatını izliyoruz. Tehlikeli bir görevi kabul eden bu 7 kişi, kendi hayatları pahasına “yer altına” inmeyi kabul ediyor. Türkiye’nin görünmez kahramanlarının hikayesi gün yüzüne çıkıyor!

Teşkilat dizisinin yeni bölümü dün akşam TRT ekranlarında yayınlandı. Sosyal medyada da büyük ses getiren Teşkilat’ın 3’üncü bölüm fragmanı ise dizinin resmi YouTube kanalında yayınlandı. Daha ilk bölümlerinden büyük bir izleyici kitlesine ulaşan Teşkilat’ta bakalım önümüzdeki hafta nelerle karşılaşacağız?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz