Teşkilat’a Sürpriz Ziyaret! Teşkilat’ın Zehra’sı Deniz Baysal’ı Ünlü Eşi Ziyaret Etti

Beyza S.

Haberler

15 Mart 2021

Teşkilat’a Sürpriz Ziyaret! Teşkilat’ın Zehra’sı Deniz Baysal’ı Ünlü Eşi Ziyaret Etti

Yayınlandığı ilk günden izleyicilerden tam not alan Teşkilat, sosyal medyada olay yaratmaya devam ediyor. Dizinin başrolü Zehra karakterini canlandıran Deniz Baysal’ı Kolpa’nın solisti olan eşi Barış Yurtçu ziyaret etti. Setten beraber fotoğraf paylaşan çifte, dizinin hayranlarından beğeni yağdı.

teşkilat-deniz baysal

TRT 1’in yeni iddialı dizisi Teşkilat, daha ilk bölümüyle reyting listelerini altüst etti. Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtçu, Mesut Akusta, Ezgi Eyüboğlu, Ezgi Şenler, Mehmet Usta, Tuncer Salman, Nihat Altınkaya ve Serdar Yeğin’in yer aldığı dizi ilk bölümüyle büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

teşkilat-deniz baysal

Tanıtımlarıyla bile olay olan dizinin zeki kahramanı Zehra’yı canlandıran Deniz Baysal’ı en son Hizmetçiler’de izlemiştik. Teşkilat ile yeniden ekranlara dönen güzel oyuncu, başarılı performansıyla izleyenlerin kalbinde taht kurdu bile.

“Canım Geldi”

Ünlü oyuncumuzun eşi de hepimizin tanıdığı bir isim. Deniz Baysal, Kolpa grubunun solisti Barış Yurtçu ile 2019 yılında dünya evine girmişti. 3 senedir mutlu bir evliliği olan ünlü çiftimiz birbirini her an destekliyor.

teşkilat-deniz baysal

Teşkilat’ın daha ilk bölümünde oyunculuğuyla dikkat çeken Deniz Baysal’ı eşi Barış Yurtçu Instagram’dan övgü dolu sözlerle kutlamıştı. Instagram’dan fotoğraf paylaşan Barış Yurtçu, “Gurur duyuyorum, harikasın hayatım” notunu düşmeyi de ihmal etmemişti. Güzel oyuncu Deniz Baysal ise bu romantik paylaşıma kayıtsız kalmamış, eşine “Seni çok seviyorum” notuyla cevap vermişti.

teşkilat-deniz baysal

Eşini övgü dolu sözlerle tebrik eden Barış Yurtçu’dan yeni bir hamle daha geldi. Başarılı şarkıcı, Teşkilat dizisinin setine güzel eşini ziyaret etmek için gitti. Beraber Instagram’dan fotoğraf paylaşan ünlü çiftimiz, sosyal medyada çok konuşuldu.

teşkilat-deniz baysal

Oyunculuğa Palyaçoluk Yaparak Başlamış

5 Nisan 1991 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Deniz Baysal, Celal Bayar Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nden mezundur. İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda eğitim alan ünlü güzel, oyunculuğa palyaçoluk yaparak başladı.

teşkilat-deniz baysal

İlk kez Bitmeyen Şarkı dizisi ile ekranda izlediğimiz Deniz Baysal Yurtçu; Rüzgarın Kalbi, Kaçak Gelinler, Fazilet Hanım ve Kızları, Derin Sular, 7. Koğuştaki Mucize ve Söz gibi yapımlarda rol aldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz